Sayfa 565/1001 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Hocam eib kuzumuz nasil
    Saygilar.
    Onur hocam EIB beni kanser ettiği için dün sattım. Daha da bulaşmam, mis gibi GMA, SUA, SUC varken EIB halt etmiş bence

2.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Hocam bugün gayet iyi getirmiş, sizden ricam elinizde bir tanesi kalsaydı akşam fiyatını yazıyorsunuz ne güzel
    Evet haklısın aslında Onur hocam. En az 100 tane almak lazım galiba, yarın alırım ve portföyde tutarım. Akşamdan fiyatları burada paylaşmaya devam inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by chemistry10 Yazıyı Oku
    Bende 6 aydan beri tcd tkf tte vardı hepsinin yarısını sattım dün itibarı ile tcd -2,41 tkf +6,59 tte +27,64 den sattım
    tcd'nin Allah belasını versin, bende de 6 aydır var. Zararı bir türlü çıkartamadım maalesef, maliyet düşürmek de içimden gelmiyor

4.  Alıntı Originally Posted by chemistry10 Yazıyı Oku
    Bende 6 aydan beri tcd tkf tte vardı hepsinin yarısını sattım dün itibarı ile tcd -2,41 tkf +6,59 tte +27,64 den sattım

5. Arkadaşlar selam,

Bir fonun içeriğini nasıl öğreniyorsunuz, bilen varsa önce balık olarak verirse (YAY ve AFT) ve akabinde balık tutmayı öğretirse çok memnun olurum.

İyi akşamlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Onur hocam EIB beni kanser ettiği için dün sattım. Daha da bulaşmam, mis gibi GMA, SUA, SUC varken EIB halt etmiş bence
    Sua nin yonetimi bence de eib den daha basarili hocam.
    Gma bende gozume kestirdim.
    Eib son donemde cok sallantida gibi.
    Saygilar.

7. TEFAS ve KAP üzerinden detaylara ulasabilirsin tabi daha farklı yerler varsa ben de yeni bir şey öğrenmiş olurum
     Alıntı Originally Posted by ali.dogan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selam,

Bir fonun içeriğini nasıl öğreniyorsunuz, bilen varsa önce balık olarak verirse (YAY ve AFT) ve akabinde balık tutmayı öğretirse çok memnun olurum.

İyi akşamlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 565/1001 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •