Sayfa 565/915 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    gonderiye ulasamadiysaniz nasil anladiniz cok eski oldugunu.

Gonderme sebebim, insanlarin gevsek gevsek, bilmis bilmis konusup sonra da etkilemis olabilecekleri onlarca insandan dolayi zerre utanmadan hayatlarina normal devam etmesini yermekti. Azicik utanma olur insanda. Adam hareket spekulatif degil deyip, spekulatif diyenleri kucumsedikten sonra hisse 5te biri fiyatina inip 2 sene yatayda kaldi. Yuh yani.

Kimsenin yazdigi silinmiyor, deliller kaliyor.

2 saat icinde silmezseniz. Ona gore yazmak lazim.

Ben bu yaziyi silecem mesela
    Sayfa sayfa geri gittim bulamadım o sebeple yazdım yalnız sizin çok eski bir gönderiyi şimdi alıntılamanızı anlamlandıramadım sizde belirttiniz yazı çok eskiymiş neden bana kızdınız onu da anlamadım çok eski belki adam burda değil belki artık bu dünyada değil gerçekten ilginç çok takmışsınız adama.

2.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    size kizmadim. Merak ettim eski oldugunu nasil anladiginizi. Cunku tarihi gorebilmek icin linkine tiklamaniz lazimdi
    Aşırı detaycıyımdır bazı detaylara fazla eğilince bazı konuları yüzelsel geçmek zorundadır insan beyni bende buralarda çok yüzelselim.

3. Faaliyet raporunda yazan Avrupa ofisi için gelişme var mı?
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Faaliyet raporunda yazan Avrupa ofisi için gelişme var mı?
    Bildiğimiz kadarıyla yok Sn.Yıldız Tozu. Ya da her zamanki gibi, gelişme varsa da bizim bilgimiz yok desek daha doğru olur.😂

Avrupa'da ofis elbette ki çok önemli. Ama son dönemdeki Saas, Paas olayıyla, önemini eskiye nazaran bir nebze de olsa kaybettiğini düşünüyorum.

Sonuçta her yerde ofis açamazsınız. Ya da İngiltere'de açacağınız ofisle, İspanya'ya, İtalya'ya ürün satmanız çok da kolay değil.

Ama Cloud sayesinde, Çin'e bile satış yapabiliyorsunuz. Burada da servis ve kurulum desteği önem kazanıyor. Son dönemdeki müşterilerin de neredeyse tamamı değerlendirmesinde "Strong Services Expertise"ı işaretlemiş durumda. Hatta değerlendirme metni içinde de ayrıca değiniliyor bu duruma.

Son Çin'li müşterinin değerlendirmesi de epeyce ipucu veriyor ürünün durumuyla ilgili. Best SOA architecture ve Global Support demişler. Çin'liler dibine kadar araştırmıştır bence ürünü alırken. Ayrıca, (bu konuda bir araştırma yapmadım ama) Kron'un yüzlerce Çin'li rakibi vardır muhtemelen. Onların arasında Kront'u seçmişlerse ve en iyi demişlerse en iyi olma ihtimali yüksek.

Beğenmedikleri husus olarak ise "Database connect MSsql only" demişler. Gördüğüm kadarıyla en yaygını bu ama Çin'liler farklı alternatiflerini kullanıyor olabilirler. Şirket bence bir an önce bu konuya eğilmeli, bu sayede Çin pazarında bir avantajlı bir pozisyona gelme durumu varsa. Dünya'nın ikinci büyük pazarı sonuçta.

Ayrıca Çin'deki hukuki regülasyonlar Avrupa, ABD ve Türkiye'dekilerden farklıdır diye düşünüyorum. Ve muhtemelen, Çin'in uluslararası pozisyonu ve kültürel etkiler nedeniyle daha sıkı ve kapsamlı regülasyonlar da olabilir. Single Connect bunları da karşılıyor demek ki.

Müşteri, otomotiv sektöründe çok da küçük olmayan bir şirket. "Best practice from auto industrial" demişler. Kron, Single Connect'in farklı sektörler için adaptasyonu sağlanmış bir ürün olduğunu belirtiyordu.

Single Connect'in; telekom, finans, bankacılık ve enerji sektörleri için iyi bir ürün olduğunu ispatlayacak ciddi müşteriler zaten mevcuttu. Otomotiv sektörü (üretim ana başlığının altında geçse de) büyük müşterileri kapsayabilecek önemli bir sektör. Bu bakımdan da bu satış önemli.

5. Aslinda kurumsallasmayla ilgili. Tum buyuk kurummlarin Turkiye ofisi var gibi. Kron unda avrupada hatta çinde bir ofisi olmali. Kurumsal kimlik kazandirmasi bakimindan iyi olur. Ayrica herhangi bir is anlasmasi sorununda hangi hukukun kurallari gecerli oluyor ki aceba🤔
    Iranda para kalmisti hatirlarsiniz. Sonucta alamadilar.
    Kurumsallasma icin iyi olabilir dusuncesindeyim.
    Ytd.

6. Gartner +2 yorum birden geldi 66 oldu fişek fişek.

7. Yıl sonu kar rakamı acaba 3 haneli olur mu net kar olarak bu kadar iş anlaşmasına çok büyük kısmı da son çeyrekte yapıldı sanıyorum.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Gartner +2 yorum birden geldi 66 oldu fişek fişek.
    Her ikisi de Amerika'dan. Tarz olarak sanki ayni kalemden cikmis gibi geldi.

Genel olarak begenmisler. Bu sefer detayli kritik ve yorumlarda bulunmuslar.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 565/915 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •