Sayfa 569/935 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Biz haber çıksa da çıkmasa da, moralimizi bozmaya çalışılsa da çalışılmasa da, her ne şart oluşursa oluşsun sonuna kadar bekleyeceğiz, satmayacağız. Boşuna uğraşıyorsunuz....
    Eski mesajımı tekrar yazdım. Ama çok düşerse de yeniden alıcı oluruz. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. 2 hafta içinde iş bankası gündem olabilir.

3. merhaba değerli ve bi o kadar şanslı hissedar arkadaşlarım
    ümitvar olunuz çünkü kağıt 500bin den alıcılı 450 binden alıcılı 400binden alıcılı... bu kadar para verip körü körüne alım yapıldığına pek inanamam bişeyler biliyorlar ki alıyorlar evet şuaan sessiz ortam fakat en ufak harakette satışta hisse kalmaz hepsini temizlerler ki 500binde yaptılar...

şimdi 2 şey söylemek istiyorum

1.hükümetin biraz gündemi yoğun olabilir fakat cumhurbaşkanının kurmaylarına çalışın dediğini kendi söyledi ve elbet gündeme gelecektir çünkü iş bankası bir kamburdur ve hükümet bunu düzeltecektir nokta...........

2.iş bankası yönetimi bu karmaşık ve ayağına dolanan yapıyı elbet düzeltecektir şişeleri birleştirmesi tartışmasız en büyük işarettir....

ben şahsen heyecanla bekliyorum bsnks ve hükümeti izliyorum ve hızlı olan kazansın diyorum
    güzel günler çok yakın çünkü mızrak çuvala sıgmıyor
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

4. HİÇBİR ŞEY OLMUYORSA DA BİRŞEYLER OLUYOR⌛⌛⌛

Cumhurbaşkanı Erdoğan İş Bankası Eski Genel Müdürü Adnan Bali’ye ne teklif etti?
    bankadunyasi

https://bankadunyasi.com/cumhurbaska...e-teklif-etti/

5. Az sıklıklada olsada yazıyorum. Böyle elimiz kolumuz bağlı İşbankasının insaf etmesini beklersek ancak torunlarımız mürvetini görür. İşb zaten banka bir çoğunu topladı. İskura gücümüz yetmeyebilir. Ama bir araya gelirsek ne kadar isatr varsa toplayabiliriz. Toplamda zaten 1000 lot ve borsada 200 lot civarı hisse var. Bunun 100 lotunu el ele verip toplasak. Kurucu hisselerde hareketlenir. Türkiye de de bir redkit olayını gerçekleştirmek elimizde. Üstelik bu game stop gibi batık değil, 10 katı değerine de layık. Yani kimsenin elinde patlama riski yok. Sonuçta 100×250= 25-30 milyonluk bir sermayeye ihtiyacımuz var. Emin olun bırakın 100 lotu 20 lot alsak panik başlar.

6. İskur 8 milyon isatr 3 milyon ısbtr min enaz 80 bin olması gerekir. Ama banka hala 400 liraya kurucu hisseleri kapatma derdinde. Bıkmadan usanmadan da direnecekler. Zaman onların lehine bizim aleyhimize çalışıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by dersp2323 Yazıyı Oku
    İskur 8 milyon isatr 3 milyon ısbtr min enaz 80 bin olması gerekir. Ama banka hala 400 liraya kurucu hisseleri kapatma derdinde. Bıkmadan usanmadan da direnecekler. Zaman onların lehine bizim aleyhimize çalışıyor.
    Biz isbtr de başladık darısı sizlerin başına güzel tesbitler..

8.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    2 hafta içinde iş bankası gündem olabilir.
    torba yasa mı?

Sayfa 569/935 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •