Sayfa 569/1001 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    başka ?... kahvenize fındık şurubu çırpılmış krema ve fındık parçacıkları da ister misiniz ?
    ???
    Her ne kadar toplam ihraçların on binde 3.6’sına denk gelse de sektörde hisse senedinde olduğu gibi ‘küskün tahvil yatırımcısı’ oluşması istenmiyor. Bu nedenle Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, borçlanma aracı ihraççısı şirketlerin yükümlülüklerini yerine getirmeyerek temerrüde düşmeleri nedeniyle yatırım fonları tarafından ayrılacak karşılıklarla ilgili yeni kurallar belirledi. Getirilen düzenlemeye göre, temerrüde düşen vadesi gelmiş alacaklar için yüzde 100 oranında karşılık ayrılacak.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. devlet garantisi tanımı başka şey... ahududu böğürtlen frambuaz bunlar aynı meyve mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    devlet garantisi tanımı başka şey... ahududu böğürtlen frambuaz bunlar aynı meyve mi ?
    Tamam benim renkli barista kardeşim,sonuçta devletin mecbur ettiği bir düzenleme ile %100 karşılık zorunluluğu getirilmis daha elma armut detayına gerek yok ,yorma kendini

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam şöyle açıklayım, 50 bin liran var. Piyasada faiz %10 . Bir banka diyor ki sana %20 faiz ama yarısını garanti olsun diye benim kasada tutacaksın. Sonuçta alacağın faiz ve risk aynı olur.
    Fon portföyde kanunen karşılık tutuyor ama temerrüde düşen sertifika olunca kendi likitindeki karşılığı kullanıyor. Toplam portföy büyüklüğü aynı şekilde etkileniyor.
    Sağol Kardeşim

5. Herkese günaydin..
    Bol yesilli günümüz olsun
    Güne güzel başlayacagiz ama aksama dogru ne olur bilemem
    Güzel düsünelim güzel olsun

6.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    başka ?... kahvenize fındık şurubu çırpılmış krema ve fındık parçacıkları da ister misiniz ?
    hoşgeldiniz üstadım özlettiniz kendinizi sizi aramızda görmek güzel

7. abd 10 yıllıkları düşüyor altina yarayacak

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

8. Günaydınlar,
    TCD ufak artı getirmiş. 0,13 civarı. Mesaj attım son haftalarda borsa yükselirken iyi performans gösteremediniz diye. Dönüş aşağıda aynen kopyalıyorum.

TCD ve TKF fonumuz günün koşulları ve portföy yöneticisinin beklentisine göre iç tüzüğünün el verdiği koşullarda her zaman portföyünü değiştirebilir. Son dönemde BİST endeksinin gerileyeceğine yönelik beklentimiz olduğundan, pozisyonumuzu buna göre aldık. BİST’ten ayrışmamızdaki en büyük sebep budur.
    Fon detaylarına aylık olarak KAP üzerinden ulaşabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar. YTD

Sayfa 569/1001 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •