Onemli Gunler Banner
Sayfa 57/175 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1398 madde; 449 - 456 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    : bravo tam isabet !! Halen daha meselenın patates soğan olduğunu sananlar var !! Harbi ne oldu o soğanlara benim burada 6 tl ye kadar düşmüş ,, zelınsky denen adam Ukraynaya demokrasi ,özgürlük ,nato ve batılılaşmayı vaat etti , ne oldu sonuç yok ettiler Ukraynayı,, Allah korusun iradesı zayıf insanların elinde ülkemizde bir oyuncak gıbı kullanılabilir batı tarafından , Ukraynaya acımayanlar bıze hıcmı hıc acımazlar ,çok basit pencereden bakılıyor olaylara , bu ülke emperyalistlerin güdümüne gırerse bır 100 yıl daha belımızı doğrultamayız !! Vatan ,millet için hangısı hayırlı ise rabbım onu nasıp etsin !!!
    Eyvallah kardeşim senin gibi milliyetçi insanlar lazım bu ülkeye satılık çakallar değil.saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by ati22 Yazıyı Oku
    Teşekkürler.Siz çıkmayı düşünürseniz ben bir miktar alım yapacağım ondan sordum.😀
    Madem öyle siz beni çıkmış gibi hesap edin... onun dışında kolay kolay büyük zarar ile vermem..tahtacı nereye giderse beni de kendiyle götürmek zorunda....kene gibi yapıştım..ayiramazlar...

3.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeşim senin gibi milliyetçi insanlar lazım bu ülkeye satılık çakallar değil.saygılar.
    Bu ülkede kimse satılık değil,herkes özgür iradesine göre karar veriyor...ben milli hırsızlığa karşıyım...herşeyin dış güçler tarafından yapıldığı algısına da karşıyım .ben yenilik istiyorum ..hak ,hukuk adalet istiyorum ...tüm malvarligim şu yüzüğüm diyen adamın bakalım gittikten sonra kaç milyar dolarlık mal varlığı ortaya çıkacak ??? Sabredin hep birlikte göreceğiz...

4. Güzel bir çin atasözü var...eğer birileri ısrar ile koltuktan kalkmiyorsa bilin ki o kişi altını kirletmistir...der...iktidar degisikligini kendileri için beka sorunu olarak gormelerinden jetonumuz düşmeli...biz ne iktidarlar gördük..hepsi de tıpış tıpış gittiler...gittiklerinde de devlet bitmedi ,vatan bir yere gitmedi...
    Son düzenleme : keko; 13-05-2023 saat: 08:06.

5. ver gazı vatan ,millet ,sakarya diye sonrada arkadan tüm malları cukala....ipteki cambaza bakın derken çaktırmadan tüm ülkenin kaynaklarını kendi tapularına geçirecekler...bunlardan olsa olsa milli hırsız olur da başka bir şey olmaz...daha yeni erdoğan ailesinin ta başından beri en yakın dostu olan ali yeşildağ bir sürü itiraflarda bulundu....https://www.youtube.com/watch?v=pyQB-4T0e5s adam 8-9 video yayınladı..yapılan pislikleri anlattı...

havaalanı ihalesinde çelebileri nasıl devre dışı bıraktıklarını ve ihaleyi kime verip aradaki 1 milyar doların kimin cukaladığını anlattı...tarım bakanı mehdi eker ile birlikte AB den gelen 3,5 milyar dolarlık hibeyi nasıl ceplerine indirdiklerini anlattı...bunlar din iman ahlak derler ama en yakın danışmanlarını Lbgt lerden seçerler...bir de bu dönmeler ile aynı evde yaşarlar ,üstüne de karı kocaymış gibi umreye giderler...valla ben videoları izledim midem bulandı...

neyse dostlar her şey hayırlısı olsun diyorum...kim kazanırsa kazansın ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Sayın Keko bence senden beklenmeyecek derecede acemice yazılar yazıyorsun sen borsa kulvarında kal. Tavsiyedir.

https://www.dizibox.tv/the-capture-2...-5-bolum-izle/

İster sadece bu bölümü ister 2. sezonu tamamen izle.

Seçimi de o kazanır bu kazanır onu bilmem ülke için hayırlısını olsun. Bu mesaj siyasi karşılık vermek içinde yazılmamıştır.

Bu yazım içinde kusurabakma.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Keko bence senden beklenmeyecek derecede acemice yazılar yazıyorsun sen borsa kulvarında kal. Tavsiyedir.

https://www.dizibox.tv/the-capture-2...-5-bolum-izle/

İster sadece bu bölümü ister 2. sezonu tamamen izle.

Seçimi de o kazanır bu kazanır onu bilmem ülke için hayırlısını olsun. Bu mesaj siyasi karşılık vermek içinde yazılmamıştır.

Bu yazım içinde kusurabakma.
    mesajını aldım dostum...teşekür ederim...ben de bu tür yorumları kesmek istiyorum...yeter ki kimse beni bu alana çekmesin... tekrar edeyim hangisi vatanımız ve milletimiz için hayırlı ise o gerçekleşsin...şahsen ben bu seçimler için kimsenin kalbini kırmak istemiyorum...tüm ülke sağduyulu olsun...bu seçim bir savaş seçimi değil...dostluk seçimi olsun..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 57/175 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •