Sayfa 57/68 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 537 madde; 449 - 456 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. sabah 10.00 daki maça kadar herkese iyi geceler....umarım dayak yemediğimiz bir gün olur...

2. hakuna matara....memento mori.

3. An itibariyle sn. Fatih Erkoç tan bu parcayı canlı dinlerken paylaşmak istedim...
    Ellerim bomboş
    hakuna matara....memento mori.

4. Hani sevenler nerede,...kul olanlar nerde, hani bir ömür boyu benim olanlar nerde.....

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    REX... Pkart ı sakın bırakma....Arçelik e dikkat et.
    Koç Grubu Arceligi amiral yapacak.
    Tat satisi , yapı kredi satışı...Arceligi whirpool u alması, yönetimi Amsterdam a taşıması, mısır fabrika insaatı...vs
    Severim seni .
    Saygılar dostum .
    Sn. Thejackalav, gerçi sn.Rex’e yazmışsınız😂 ama benim de Pkart’ı bırakmaya niyetim yok. Göle maya çaldım. Bir kere beklemeye devam edeceğim. Tabii ben de sonu nereye varacak. Çok merak ediyorum. Arçelik ile ilgili öngörünüzü paylaşabilirmisiniz? Bu benim için önemli çünkü sizi takip ettiğim sürece sizin söylediğiniz, benim olması mümkün değil dediğim herşey oldu. Gerçekten oldu. İşc,glyho, tümosan gibi dolayısıyla Arçelik çok ilgimi çekiyor. Arçelik öngörünüz için şimdiden teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Hani sevenler nerede,...kul olanlar nerde, hani bir ömür boyu benim olanlar nerde.....
    sn.indikator kalav bizim tahtayada gel orda indikatorsuz tek basimayim..

7. Yakın gelecekte bu piyasaları bırakacağım...pay larımı oğluma devredeceğim...
    Biz bu işlere başladığımızda... Tahtalar , tahta yapıcılar, denetleyenler vs ...Mert ve Asil di.
    Biz böyle yetiştik bu piyasalarda...
    Ama şimdi ne yazık ki bu kavramlar birşey ifade etmiyor...
    Bu kesinlikle SPK tarafından bana uygun görülen ceza, cezalar ile alakalı bir durum değil !
    Bu tamamen sistemin bozulması ile alakalı... ( Şahsım adına)..
    Piyasayı bırakmayın , içeride kalın...Piyasamız çok büyüyecek ve dax ı geçecek.
    Doğru sektörleri belirleyerek , paydaşların gitmediği yöne giderek, tahtacı oyunlarına kanmayarak, cefa inanç özveri,irade,bilinç kavramları ile piyasa içinde kalın...
    Ben birçok şeyi geride bırakarak , hem yaşadigim lokasyondan, hem yaşadigim insanlardan, hem piyasalardan uzaklasmayı tercih ettim. Ve bunu uyguluyorum.
    Bu platform dışında hiçbir sosyal platform kullanmadım..Burasıda benim için son...
    Taa ki ne zamana kadar ( sağlık olur ise )...at izi ile eşek izi ayrilana kadar...
    Saygılar bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by Canlipara5353 Yazıyı Oku
    sn.indikator kalav bizim tahtayada gel orda indikatorsuz tek basimayim..
    Sana gelince dostum...
    Tüm hayatimda uçan kuşun kanadını kırmadım.
    Sen uçmaya devam et
    Saygılar bol kazançlar

Sayfa 57/68 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •