Sayfa 576/821 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. 2021 Faaliyet raporuna göre zaten sadece salça üretimi ile faaliyete başlamayı planladıklarını söylüyorlar:

"Niğde Bor Organize Sanayi Bölgesi’nde 186.998 m² arsa üzerine kurulmakta olan yeni üretim
    tesisimizde salça, sebze konservesi ve dondurulmuş gıda üretimi yapılması planlanmaktadır. Tesis yıllık
    olarak 300.000 ton domates, 100.000 ton patates ve 80.000 ton sebze işleme kapasitesine sahip olacak
    ve yaklaşık 700 kişiye istihdam sağlayacaktır.
    2022 yılı yaz sezonunda salça üretimi ile faaliyete başlamasını planladığımız tesisimize yönelik olarak;
    yerli ve ithal makinaların montajlarına Aralık 2021 ayında başlanmıştır. Makinaların montajları
    devam etmekte olup deneme çalışmaları yapılmaktadır. Doğalgaz hattı Fabrikaya kadar çekilmiş,
    elektrik projeleri tamamlanmış ve elektrik projelerine ilişkin malzeme tedariği yapılmaktadır
    . Bina ve
    altyapı çalışmaları devam etmektedir."

Yeni tesis bu sene hiç üretim yapmasa bile şirketin ilk çeyrekteki net kar ve favök'ü yıl boyunca her çeyrekte tutturduğunda, yolunun daha çok olacağını düşünüyorum. YTD.

2. KAP - Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin Bildirim

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1038238

Şirketimizin 500.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı dahilinde, 272.650.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin 6.637.654 TL tutarındaki kısmı gayrimenkul satış kazancı hesabından, 211.482.346 TL tutarındaki kısmı olağanüstü yedekler hesabından karşılanmak suretiyle, 490.770.000 TL'ye artırılması nedeniyle ihraç edilen 218.120.000 TL itibari değerdeki paylara ilişkin İhraç Belgesinin onaylanması ve Şirketimiz Esas Sözleşmesinin "Sermaye" başlıklı 6. maddesinin tadil edilmesine ilişkin olarak uygun görüş alınması amacıyla 20.06.2022 tarihinde (bugün) Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

3. bizim bedelsiz %100 degilmiydi yaw?

%80 aciklanmis (yada ben yanlis hatirliyorum)

hizlica onayimiz gelsin, onumuze bakalim

4.  Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    bizim bedelsiz %100 degilmiydi yaw?

%80 aciklanmis (yada ben yanlis hatirliyorum)

hizlica onayimiz gelsin, onumuze bakalim
    yok hocam %80 di
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    İlgili telefonu aradım,adam,"haberi yapan benim,,fabrikaya gittim,hemen hemen herşeyi yapılmış,,temmuzda açılacak dediler,gecikme olsa bile 1-2 ay olabilir"dedi.
    Domates hasadı zaten en geç eylülde.
    Cem baba akıllıdır,,alır hasadı fasona verir,yine yılı ziyan etmez.
    Hayırlısı bakalım.

0505-547-74-33 telefonu arayabilirsiniz.
    Özellikle niğde-bor haber okuyucusuyum diye kendinizi belirtin.
    1. çeyrek finansallarda Niğde Bor fabrikası için bu yaz faaliyete geçecek demişlerdi. Ben o raporu ciddeye alıyorum ve Temmuz ayında fabrika açılışını bekliyorum. Lakin yayınlanan fotoğraflarda fabrika daha en az 3 ayımız var diyor lisanı haliyle. Buda sezonu ıskalaması demek olur. İnşallah olmayacak ama

Hayırlısı artık, mevcut 3 fabrika zaten çok iyi işler çıkarıyor

Şirket ile ilgili olarak bilgi almak için hangi bölümle iletişime geçmeliyim?
    Şirketimiz ile ilgili olarak her türlü bilgi için +90 (232) 865 15 55 nolu telefondan Yatırımcı İlişkileri
    bölümü ile iletişime geçebilir ve/veya [email protected] adresine e-mail ile sorularınızı
    iletebilirsiniz.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Niğde fabrikası ilgili gelen son görseller moralleri bozdu sanırım. Ben o fotoğraflara rağmen hala Temmuz ayında açılacağından ümitliyim. Yoksa 40 gün önce gelen bilançoda bu yaz faaliyete başlıyacağız demezlerdi diye düşünüyorum. Faaliyet hasat zamanı olur. O aylarda Temmuz, Ağustos ve Eylüldür.

Yinede temkinli iyimser olalım. Hisse en düşüğünden kapatmış. Bir zayıflık belirtisi olarak algılanır.

Tukaşın kornişon sezonu açılmış arkadaşlar,hayırlı olsun..

https://www.facebook.com/10001271056...7JXz99Aol/?d=n

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

Sayfa 576/821 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •