Sayfa 577/761 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    ist 2011 bende başardım 12.45 verdim şimdi 40 kademe düşmesini beklicem hedefim o nasılsa garanti verecek.bundan böyle böyle madem parası cok biz garibanlarda sebeblenelim .ytd
    verdi gene, şaşırtmadı...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bu tahtada trade in dibine vuran biri olarak naçizane fikrim endeksteki sıkıntı düzelene kadar bu duruma ayak uyduracağı ama sonrasında trade etmek isteyenleri fena çarpacağı yönünde şahsım adına trade i bıraktım sert bir hareket gelecek görüşündeyim dikkatli olunmasında fayda var YTD...

3. yıllardır kafamın dikine gittim zarar ettim kendime güvenim geldi bundan böyle böyle olacak 12.15 ten 12.10 verdim allah bereket versin cıkarkende düşerkende verecegim ilk defa bugün para kazandım. darısı herkese nerden olursa ver kazan ytd.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,039
     Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    yıllardır kafamın dikine gittim zarar ettim kendime güvenim geldi bundan böyle böyle olacak 12.15 ten 12.10 verdim allah bereket versin cıkarkende düşerkende verecegim ilk defa bugün para kazandım. darısı herkese nerden olursa ver kazan ytd.
    Kullanıcı adına bakınca da seni bişey zannetim😅 borsa bilgini hayırlı kazançlar olsun

5.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    ist 2011 bende başardım 12.45 verdim şimdi 40 kademe düşmesini beklicem hedefim o nasılsa garanti verecek.bundan böyle böyle madem parası cok biz garibanlarda sebeblenelim .ytd
    borsabilgini bende tekrar aşağıda pusudayız bakalım. daha aşağıları bekliyoruz fakat az miktarlarla hareket ettiğimizden tetikte beklerken buradan yukarı atacak kanaati olursa buralardan eklerim az miktar. nasıl olsa yukarı çekip göndermeye izin veriyor tahta yapıcı miktar çok olsa güzel para bırakır fakat oda bunun farkında olduğundna emin olduğumuzdan (az lotlarla izin veriyor hacı ) şimdilik gidiyoruz.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6. bu aralar az lotlarla bist in en iyi trade tahtası oldu kendileri

7.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    bu aralar az lotlarla bist in en iyi trade tahtası oldu kendileri
    piyasa gittikçe kötüleşiyor görüntü itibari ile, bu nedenle yukarı atıyor gibi feyk atıp güm aşağı çekebilir gibi geliyor, bu nedenle sabah aldığım diğer kağıtları kimini stoplu kimini az karla göndermiştim. derim de de az miktar aldıklarımın çoğunu gönderdim kalan bir iki yüz lotu da karla yada stoplu göndereceğim açılışta. full nakitle kenarda piyasanın durulmasını beklemek en iyisi gibi duruyor.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Tahtaya baksan millet alım için sıraya girmiş sanarsın. 20bin lot var 10 kademede

Yatırım tavsiyesi verecek kadar bilgim yok...

Sayfa 577/761 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •