Sayfa 578/1002 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Sevgililer gününüz kutlu olsun...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bundan sonra size bulaşmam. Yazım kuralları dahil dikkat ederim. Ama gözüm üzerinizde olacak
    Seni gecen uyardim dimi ?

Iyi adamdir hos adamdir ama tersi pistir diye.

Bu ikisi, bu forumlarin gorup gorecegi en mert adamlardir.

Saygili olmak lazim.

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bende 3 çocuk vardı,hepsini üniversitede okuttuk,3 ayrı ile ev açtık hepside evli,4 torun var en küçüğüm 35,büyük 40,oğlan beni çok yıprattı,üstelik bedellisinide ben ödedim hala benim bakımımda,zamanında istanbulun çakalıydı havasından geçilmezdi,bilişim uzmanıydı o yollan Adnan Öztürkün yanına girdi adnanda himayesine aldı 2008 yılındada 2600 tl maaş alıyordu,yaşı 21 bile değildi,benim 1000 tl aldığım yerde,yönetmen oldu,kısa metraj filimleri yönetirdi+ müzik çekimler vs,1 filimi trt adına ödül aldı,işte ondan sonra işler bozuldu guruptan ayrıldı moku yardı,o daha çocuk diye ona fazla para vermiyorlardı parsadan çok az para alıyordu,kendi çekim şirketlerini kurdular,nereye el atsalar dikiş tutturamadı battı gitti,zaten çektikleri filimler tayyip tarafından denetime takıldı,ekibin çoğu abd,avustralya ve ingiltereye yerleşti, borçlan benim yanıma kaçtı çocuk çoluk,2 kız 1 oğlan,kızlar zengin yerde,dünürün biri maçka tarafından,a101 sahibi turgutun akrabası,hala ortak iş yapıyorlar,diğer dünür otelci otelleri var istanbulda,oda bir lojistik şirketini batırdı otelleri zor kurtardı,öyle yırttı,neyse onlar iyide oğlan sorun,defalarca intihar teşebbüsünde buluncu,iyiki çocuk olduda bu teşebbüsü bıraktı,benim durumum ise fena değil,2010 sonrası birden inşaat sektörünün içinde bulduk kendimizi 100 sene garantimiz var,ben geberip giderimde benim peşimdekilerde rahat eder,çocuk evermede şans işidir
    Büyük oğlunuzun hikayesini daha önce de yazmıştınız sanırım.
    Dünyada da benzer olduğu gibi, Türkiye'de de erken dönem bilişim sektörüne girenler, parayı erken bulup,
    çoğu hem psikolojik hem de ekonomik olarak dağıldılar. Hatta ben dahil büyük kısmı da okulu bitirmemiştir.

Allah sağlık versin. Bazen yapacak bir şey yok.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Müjde vereyim bari.
    Benzinli araba kullanan ve mazot artınca kıskanan ve hani bana hani bana diyenlere gelsin.
    Benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 79 kuruş zam bekleniyor.
    içimi az soğuttu bu ne ya hepmazotluya hep mazotluya
    az da benzinliye geçirsinler
    onlar bu ülkenin vatandaşı değil mi
    arada ki makas iyice açıldı
    yetmez ama hiç yoktan iyidir.
    önümüzdeki salı sadece benzinciye geçirirseler tatmin olurum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody s, 5 İsrail bankasının kredi notunu düşürdüğünü açıkladı. Bu karar, Moody s'in geçen hafta İsrail in ülke kredi notunu düşürmesinin ardından geldi.

Moody s, Bank Leumi Le-Israel, Bank Hapoalim, Mizrahi Tefahot Bank, Israel Discount Bank ve First International Bank of Israel bankalarının kredi notunu düşürdü.

Moody s den yapılan açıklamada, not indiriminin devam eden çatışmaların tırmanması ve zayıflayan güvenlik ortamı nedeniyle artan sosyal risklerden kaynaklandığı belirtildi.

https://www.karar.com/ekonomi-haberl...uruldu-1837332

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Dolarla alakası pek yok ama bu su arıtma cihazları kullanan veya bilgisi olanlar yardım amaçlı fikirlerini paylaşabilir mi? Mesela iflas su arıtma cihazı. Almayı düşünüyoruz da.
    https://forum.donanimhaber.com/kalit...-141805520-347

7. Terör örgütleri PKK/KCK, IŞİD, DHKP/C ve TKP/ML ile bağlantılı olduğu finansman sağladığı yönünde makul sebeplerin varlığına istinaden, 11 kişinin Türkiye de bulunan mal varlıklarının donduruldu. Hazine ve Maliye Bakanlığı nın kararı Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

PKK/KCK terör örgütüyle bağlantılı Mehdin Tekin, Nevzat Göktaşoğlu ve Galip Aras, IŞİD terör örgütüyle bağlantılı Mustafa El Casim, Ahlam Khatab, Eesa Alahmad, Muhammed Hajikadour, Muhammed Khatab ve Yavuz Selim Binici, DHKP/C terör örgütüyle bağlantılı Mehmet Güvel, TKP/ML konferans terör örgütü bağlantılı Ertan Çıta.

https://www.karar.com/guncel-haberle...uruldu-1837337

erzincandaki facianın gerçek sorumluları

binali yıldırım (yerel mahkemeye baskı yaptığı kaç kere yazıldı)
    murat kurum
    çevre ve şehircilik bankanlığı çed raporunu onaylayan birim
    erzincan çevre şehircilik il müdürlüğü
    açılan onlarca davayı reddeden ilgili mahkeme heyetleri
    vergi ve para cezalarını affeden hazine ve maliye bakanlığı yetkilileri
    çalık denen adama yol veren en üstten en alta tüm siyasiler
    bu arada erzincan tulum peyniri için onlarca video çeken sermayenin adamı mustafa sarıgülün seçildiği şehrin en büyük sorunu için tek kelime etmemesi video paylaşmaması da ilginç

bu konuda hakkı yenmeyecek en başta bir tane sedat cezayirlioğlu denen gerçek çevreci kişi ile zafer partisi başkanı ümit özdağı tebrik ediyorum
    ha bir tebrikte ilhan cihanere bu firmaya dava açan ilk savcı peşinden fetö kumpasıyla alaşağı edldi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 578/1002 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •