Sayfa 583/759 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 6068 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Otelinin fiyatına işlem gördüğünü düşünüyorum.
    Otel 5 kuruş etmez 3 senedir zarar ediyor hem de borcundan dolayı zarar ettiriyor... saçma sapan bir yatırım şehir otelleri ya fuhuştan ya kumarhaneden ya da turizm bölgesindekiler kazanır gerisi boş... ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Otel 5 kuruş etmez 3 senedir zarar ediyor hem de borcundan dolayı zarar ettiriyor... saçma sapan bir yatırım şehir otelleri ya fuhuştan ya kumarhaneden ya da turizm bölgesindekiler kazanır gerisi boş... ytd

fotoğraflarından baya büyük ve lüks duruyor. İş yapayormu bilmiyorum. Bilançodada göremedim.

Bugünki işlemleri birisi paylaşabilir mi

3. Otel ilk üç ayda 158 bin net kar elde etmiş.(bilanço 32. sayfa)

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    bildiğimiz bilici hareketi adam gibi alıp başımı gitmem kan kustururm diyor ..Kan kusarız lot kusmayız ...
    Nasil kan kusturmak??
    Aylik %26
    Yillik %67 borsa çökerken,
    Daha ne istiyor millet anlamiyorum,
    Geçmişte en tepeden alsaniz bile zararda değilsiniz,
    Yüzlerce kagit var dunya kadar zararda olan,

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Otel ilk üç ayda 158 bin net kar elde etmiş.(bilanço 32. sayfa)
    Bilançoda özkaynak yönetimi bölümüne bakarsanız zarar ettiğini görürsünüz.Otel ile ilgili iki şirket var iki şirket totelde zarar ediyor.Son bilançolarda zarar azalma eğiliminde ama 60 milyonluk yatırım ile senede en az 3 mln net lar lazım... 3 aylıkta 26 bin tl 12 aylıkta 248 bin tl zarar etti.önümüzdeki bilançolarda az da olsa kar edebilir... ytd

6.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Nasil kan kusturmak??
    Aylik %26
    Yillik %67 borsa çökerken,
    Daha ne istiyor millet anlamiyorum,
    Geçmişte en tepeden alsaniz bile zararda değilsiniz,
    Yüzlerce kagit var dunya kadar zararda olan,

Kan kusturdu derken biz de bu şirketi gözümüz kapalı almadık detaylı incelemeler sonrası aldık.kar beklentimizi hep karşıladı fakat fiyata yansırken çok sert düşüşler yaşadı 2.40 gördü kar hep arttı 1.30 gördü... kar 3 mln dan 26 mln oldu 3 atlıkta 7 ye dayandı 2 leri göremez olduk ..hakkını veremedi...biz emek harcayıp bilici aldık totelde dediğiniz gibi kârdayız ama verdiğimiz emeğin sabrın paranın karşılığı ve şirketin en kötü değeri bile burası değil... ama gelecek kötü bir bilanço buraları bile çok aratır o riskin de farkındayız...hayırlısı bakalım... ytd

7.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Kan kusturdu derken biz de bu şirketi gözümüz kapalı almadık detaylı incelemeler sonrası aldık.kar beklentimizi hep karşıladı fakat fiyata yansırken çok sert düşüşler yaşadı 2.40 gördü kar hep arttı 1.30 gördü... kar 3 mln dan 26 mln oldu 3 atlıkta 7 ye dayandı 2 leri göremez olduk ..hakkını veremedi...biz emek harcayıp bilici aldık totelde dediğiniz gibi kârdayız ama verdiğimiz emeğin sabrın paranın karşılığı ve şirketin en kötü değeri bile burası değil... ama gelecek kötü bir bilanço buraları bile çok aratır o riskin de farkındayız...hayırlısı bakalım... ytd

Biraz daha analitik bakalim,fiyata yansimamasi için butun sartlar var,ekonominin durumu,usd faiz gibi,en az ayni ucuzlukta onlarca hisse var bist de,
    Bunlari gozardi etmeyin,faizler dusme egiliminde usd ayni sekilde buralarda bir bozulma olmaz ise yavas yavas tum hisse fk lari normallesecektir,
    Tek tavsiyem guveniyorsaniz ekran bakmayin,
    Mehmet ali bilici gibi davranin,sizin ortaginiz,
    Haa bilancoyu tahmin edemiyor guvenmiyorsaniz bilemem,ortaklariniz karamsarliginiz karsisinda üzülür ve ort.ayrılmanızı ister,
    Karar sizin,

8. Yorumlarınız çok değerli arkadaşlar... Fakat mehmet tercümana şu konuda katılıyorum hisse son iki yılın hakkını vermedi verecek gibide durmuyor son iki yılda bu şekilde olupta hakkını veren çok hisse var kordsa uluelektrk vs.. Biz bundan spekülatif uçuk kaçık olmasınıda beklemiyoruz burda çok değerli ve yatırım yapan arkadallarda sanırım böle bişey beklemiyor.. Ha bizlerin malını bekliyosa çok bekler benim burda çakılı 2.50 den 1.30 lara gelirkende duran bir elli binim var düşük fiyata göre bu 100 bine çıkıyor.. Ama 50 bini 3 lira olsada vermeyi düşünmem bilanço istikrarına göre.. Ha istikrar bozulursa burdan vermediğimi 1.30 danda veririm çünkü malum bunun yatışı 5 yıldan fazla oluyor dipten.. Dediğim gibi bu adamlar hisselerine sahip çıkmıyo çakallar girip çıkıyobundan kurtulması lazım.. Bu istediğim hareketleri yapsaydı 25 lerden Eggüb ü kaçırmazdım nasip Allah hepimize yardım etsin bilici çook çook zor hisse..

Sayfa 583/759 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •