Sayfa 585/814 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Dostlar bu firmanin hiç bir zarari yok mu sadece hisse senedi olanlar mi kaybetti

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. transk mağdurları arkadaşlarım 26 nisanda markanın genel kurulu var İstanbul da olan arkadaşlardan ricam genel kurula katılıp transk tür ile ilgili öneride bulunmaları ben Karamanda olduğum için gelemeyeceğim

3.  Alıntı Originally Posted by Zeybek17 Yazıyı Oku
    transk mağdurları arkadaşlarım 26 nisanda markanın genel kurulu var İstanbul da olan arkadaşlardan ricam genel kurula katılıp transk tür ile ilgili öneride bulunmaları ben Karamanda olduğum için gelemeyeceğim
    Arkadaşım.. makina takımın genel kurulu ile ...transtürk un ne alakası var?...2012 de 16 milyona satılan hisse bedelini...o zamanki sahibi süren ve star holding ..ham yaptı.. yedi bitirdi..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. yazdığımı iyi okursan anlarsın marka dediğimi

5.  Alıntı Originally Posted by Zeybek17 Yazıyı Oku
    yazdığımı iyi okursan anlarsın marka dediğimi
    Transtürk un aslında marka ile de alakası yok..tozlu kirli bayan..çamurun üstüne oturuyo..markanın genel kuruluna katılıp.. Transtürk u neden aldığı...bedelli tahsisli yapıp fiyatı neden 1 tl ye yükseltmedigi...
    Spk nin istediği koşulları neden sağlamadığı? ..tahtanın kapanmasına sebep olduğu için.. tazminat olarak hissedarların hisselerini geri alım yapmak zorunda olduğu...söylenmeli..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun arkadaşlar.Ben de esemzedeyim..Bizimkinden bir halt olmaz ama,ben ce sizinkinin özsermayesi çok az ekside.içinizden biri yazmıştı,bu kadar para için mi bizi attılar,aramızda para toplardık demişti..... tekrar geri dönersiniz büyük ihtimal.Ama şirketin herhangi bir faaliyeti yoksa o sorun olabilir.İnşallah yüzünüz güler.Allah yar ve yardımcımız olsun.Hayırlı günler...

http://www.borsagundem.com/foto-habe...ler/1298393/25
    esems de de para toplayalım..

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    esems de de para toplayalım..
    O paramızdan da oluruz kardeşim.biliyorsun bizim süzme iti....5 yıldır, bizleri soymak için akla hayale gelmeyen her yöntemi uyguladı ve de başarılı oldu...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. Patronlarin zihniyeti ayni bizimkinin cinsiyeti fakli

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 585/814 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •