Sayfa 587/863 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Takas atabilirmisiniz arkadaşlar

2.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Ben hiç sasirmadim

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu hareket kimin hareketine benziyor. İstediği gibi at koşturuyor. Şirket bu işi bilmiyor maalesef. Yatırımcıyı koruyacak hiçbir mekanizmasında yok. Adam şirketin değerini bir anda 40 trilyon yükseltip 10 dk sonra sifirlayabiliyir.
    Bu şirket şimdi dünya çapında bir firma Hemi!
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Burdan tekrar çıksa yukarı nasıl olurdu acaba

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Beyler yakında 17.15 i görür mü ne dersiniz

5. ne yapacaksın , çıkacak mısın
    daha yeni geldin

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Beyler yakında 17.15 i görür mü ne dersiniz

6. SPK ya şikayet edilmeli. İşlemler incelenmeli..bu yapanın yanına kar kalmamalı. Bu kadar basit olmamalı. SPK bu işlemlere çanak tutan aracı kurumları mercek altına almalı...
    yaz yaz sonuç sıfır..
    Bu ve benzer hareketleri gördükçe borsadan nefret ediyorum..
    Derdim uçup kaçması değil. Yatırımcıya güven veren bir düzenleme olmadıkça ilerde speklerden başka yerlide kalmayacak..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7. dediğinde haklısın., nefret ettiriyorlar.
    doğru dürüst yatırımcı kalmayacak bu gidişle. spekler birbirlerini sevecekler yakında.

ne çöp hisseler aralıksız tavan yaptı. bizim suçumuz ne bunu anlayamıyorum. son birkaç aydır hep böyle A sınıfı adam gibi üretim yapan şirketler mahvoldu.

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    SPK ya şikayet edilmeli. İşlemler incelenmeli..bu yapanın yanına kar kalmamalı. Bu kadar basit olmamalı. SPK bu işlemlere çanak tutan aracı kurumları mercek altına almalı...
    yaz yaz sonuç sıfır..
    Derdim uçup kaçması değil. Yatırımcıya güven veren bir düzenleme olmadıkça ilerde speklerden başka yerlide kalmayacak..

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    SPK ya şikayet edilmeli. İşlemler incelenmeli..bu yapanın yanına kar kalmamalı. Bu kadar basit olmamalı. SPK bu işlemlere çanak tutan aracı kurumları mercek altına almalı...
    yaz yaz sonuç sıfır..
    Harbiden midem bulandı
    A1 aldığının hepsini geri verdi sanırım

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 587/863 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •