Sayfa 6/1004 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Viop - XXX

nasılda satışa sokmak için zorluyor ********ler. evet kafa kağıtları baya bir güçsüz görünüyor ama ben düşüncemi hala değiştirmiş değilim...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    ben de öyle hatırlıyorum.
    bikaç tril dolar daha gelecek.
    ama nereye?
    tahvillere mi?
    amerikan borsalarına mı?

ne kadar çok tril dolar, o kadar yüskek faiz,
    ne kadar yüskek faiz, o kadar çok talep.
    denge noktası nerede?
    ve ne zaman?
    Paran bir numaralı rezerv para olunca basıyorsun istediğin kadar böyle işte. Helikopter para. Dur dur artık jumbo jet para oldu bu

3. şöyle güzelce - %2 ye dayamasını temenni ediyorum

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    nasılda satışa sokmak için zorluyor ********ler. evet kafa kağıtları baya bir güçsüz görünüyor ama ben düşüncemi hala değiştirmiş değilim...
    Herifler bi daşla iki guş vurma derdinde, bi taraftan şahit abiyi zorluyor diğer taraftan oyunagelen abi yi oyun dışına atmaya çalışıyor, way bee

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Bunlar 10-15 kontrata kadar düşmüş mü dür. hep yazdığım seviyenin birkaç kademe üzerinden dönüyor.
    olabilir mi böyle birşey.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

6. bir neslin zor göreceği ralli bitti mi yoksa, pegasus gibi bugün yaşananları unutun yarın eski günden devam edeceğiz derler belki. neyise dolar altın bize ters 155 binden 146 bine (spot) bekleriz. oradan tekrar bakarız.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    bir neslin zor göreceği ralli bitti mi yoksa, pegasus gibi bugün yaşananları unutun yarın eski günden devam edeceğiz derler belki. neyise dolar altın bize ters 155 binden 146 bine (spot) bekleriz. oradan tekrar bakarız.
    1920 ler. Teyyy ne ralliydi o Dow Jonestaki sen o vakıt görecektin hocam. Baba Trump la falan az tahta yapmadık.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herifler bi daşla iki guş vurma derdinde, bi taraftan şahit abiyi zorluyor diğer taraftan oyunagelen abi yi oyun dışına atmaya çalışıyor, way bee
    milleti iki arada bir derede bıraktılar...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 6/1004 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •