Sayfa 60/985 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Viop - XVII

Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Dalgaci 2. Nick mi var

Bu arada işlemlerinizi ilgiyle takip ediyorum
    Neden böyle düşündünüz?

2. Sn hocam böyle bir durum söz konusu değil maalesef erken başlaması ülkemiz için iyi olur.
    Sadece MV mecliste 2 hafta yi geçen süre tatillerin öğretmenlerin yaz tatillerinde 1 ay kisilabilir lakin Mayıs ayında herhangi bir gelişme yok
     Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Öğretmenlerin 2 ay yaz tatili süresini azaltmışlar galiba bunlar 15 mayıstan sonra normalleşmeyi düşünüyor
    Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,438
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Altın 1800 e cıkarsa ve borsalar düserse shortlanır. Yine likitide krizi ve teminat cagrıları olacaktır. 200 dolar bırakır bence
    şortlamak için en iyi zamanlar ay sonları oluyor. Sadece ayın son günlerinde 28 Şubat'ta 85$, 31 Mart'ta 50$ düşmüş. Tabii dow ay sonuna doğru düşüşte girerse 2-3 gün önceden şortlamaya başlanabilir bence de
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

Viop xvıı

Şimdi mayıs başı itibariyle avrupa normalleşmeye başlayacak gibi, biz ne zaman başlarız ?
    İkinci dalga gelir mi ?
    Hep aklımda 28 hafta sonra filmi var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Dalgaci 2. Nick mi var

Bu arada işlemlerinizi ilgiyle takip ediyorum
    sayın frappe bende sizin bu topicte paylaşımlarınızı beğeniyorum fakat az yazıyorsunuz...
    2.nick derken anlamadım...pc bilgim çok iyi değildir...geçmişte ki nickimimi soruyorsunuz...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yarın Pgsus sabah artı acarsa direk shortlatım. 54 55 arası uygun. Hatta artı acsın yeter.
    Taban olan kağıt artı açmaz %95 böyledir
    Sabah sarkıp sonra + olabilir ama sonuçta nereden geldiği belli

7. Normalde 100 kişinin öldüğü felaket olunca TV de akşam karalar bağlanıyordu taziye mesajları oluyordu.

Ünlü değilsen bu kovit-19 dan gidenden bahsedilmiyor.

Bana kalsa ölenlerin cenaze törenini gösteririm kimse dışarı filan çıkmaz. Ama sonra çark etmek zor olur. Şu an strateji kısa sürede normale döneceğiz havası vermek yönünde.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. 114.750 den flat olacam inat etti vermiyor...olmadı 115.100 üstü veya son dakikada flat olacam. 112.500 ile 113.000 arasına sabaha 3/10 lonk yazıldım olası eksi gap için...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sayfa 60/985 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •