Onemli Gunler Banner
Sayfa 60/1001 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. kazanın gunnadığına inanıyonuz da iflasına neden inanmıyonuz demiş hoca nasrettin
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

2. Aşıcılardan resmi bir açıklama bekleniyor sanırım.
    Biontech-Pfizer , moderna , Astra Zeneca vs..

"Mutasyon beklenen birşey. Derlerse ki bu mutasyon çalışmalarımız dahilindeydi zaten ve değişen şuanda daha hızlı aşı olma gerekliliğimizdir." Derlerse , Olay biter.

3. içim gıdıklanıyor..endekse bir şey mi olacak acaba..!!

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Consen abla bak alıntıladım yazdıklarımı iyi oku sende haklısın hem gazoz kapağı hem topik yetişemiyorsun
    Satar aşağıdan yeniden KOYARIZ sen rahta ol

aklın yolu bir sat allarla güzelleşiyoruz takriben..!!

5. aralık ayı ortalama fiyatına tutunma çabasında
    KOÇU BURDAN TEBRİK EDİYORUM..!!!

29873 üstüne atarsa sadece bizim borsa da olduğu gibi birşey denemiş olur o da olmamış olur..!!

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    çok bilmiş diye atıfta bulunuyorsun net bana söylediğini biliyorum ama bunu neden çizmiyorsun...madem bildiğini iddia ediyorsun..!!

tam bir grafik fetişizmi yaşanıyo başlıkta şu an.. trendler çizgiler indikatörler havada uçuşuyor piyasa görüşlerinin ispatı olarak.. enteresan.. oysa hiç bir şeyin göstergesi değiller bu grafikler.. sadece oluşan fiyat hareketleri.. o kadar.. alıcıların ve satıcıların el sıkıştığı fiyatlar..ve geçmişte kaldılar.. her saniye sürekli alış veriş oluyor hisselerde. yeni düşünce ve stratejilerle..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 60/1001 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •