Sayfa 60/280 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 473 - 480 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,281
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Naz yapma ,hepimiz biliyoruz ki tavan kapatacaksın bfren im benim.Ama tavan kapatmasan da sabırla bekleyeceğim.

3. Yine tavan oldu 2 gözümün çiçegi.Maşallah

4. Tavan dayiz. Dunun yaklasik 6 kati lot el degsitirdi. Piyasadaki lotun da 6 da 1. Normal haberi olamayan bir hisse olsa buralardan bu hacimi gorunce cikardim. Yalniz bombayi patlatmasini bekledigim icin en azindan hedef fiyatima kadar tasiyacagim.

Gerceklesen toplam lot sayisi gun ici 61000

Fiyat 5230

Bekleyen lot TAVAN 1500. Bir saat once 5000 lerdeydi.

Ytd

5. Yine tavan olmus aslan parcasi , iki gözümun cicegi. Hem de bu piyasada.. bold pilot misin be arkadas

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,281
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Yine tavan olmus aslan parcasi , iki gözümun cicegi. Hem de bu piyasada.. bold pilot misin be arkadas

Mirhat Mirhat
    https://m.youtube.com/watch?v=1wyTImQenY8
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Şu günde tavan kapattık.Mükemmel idi.Şükür şu günümüze.Yarına Allah kerim.

Süreç ne kadar uzarsa bfren için o kadar iyi olur.Artık bfrensiz geçen bir günü kim göze alabilir ki?Pkent nereden nereye yükseldi.İşte bu süreci yaşayanlar bfren den zor ayrılırlar.

Bu süreçte tavanlar olduğu gibi tabanlara da şahit olacağız.Ama final rallisi bedelsiz sermaye artırımı haberi geldikten sonra olacağı için herkes şu sıralar rahattır.En azından ben öyleyimÖyle ki ben bile bfrene bugün dahil oldum ve %5 gibi bir kardayım daha ilk günden.

8.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Yine tavan olmus aslan parcasi , iki gözümun cicegi. Hem de bu piyasada.. bold pilot misin be arkadas

Joker hocam bfren benim kent ve pkentten sonraki favori bedelsiz hissem idi.Gerçekten mübarekler bu işin piri ve bu sporu beceriyorlar.Piyasayı regüle ettiler yine.

Sayfa 60/280 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •