Onemli Gunler Banner
Sayfa 600/1001 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: Viop - XXIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472
    YKB bu gün ordan oraya zıplamıyor, sakin şimdilik

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    credit alımlarını görüyorum 2 gündür.
    Çok fazla satılmış 10 milyon lot desen 150 milyon TL eder.

İlaç vs bulunup da işler açılır ise ne ala, kış sezonuna giriliyor.

Öte yandan garanti ödemeler vs var ise oradan para geliyor olabilir. İçeriden bilgi sahibi olanlar bilir. Daha ucuz hisseler var, tersine iddiaya girilebilecek hisse de değil.

BIST30 da tutmak için arada hacim yapmak gerekiyor ondan hareketlendirmiş olabilirler. FROTO, ENKAI, CCOLA, AEFES, TOASO da BIST30'da idi hacim eksilince çıkarıldılar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. A1 HALKB satıp VAKBN alıyor hareket getiriyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472
     Alıntı Originally Posted by cml Yazıyı Oku
    YKB bu gün ordan oraya zıplamıyor, sakin şimdilik

Kıpraştı, önce aldı sonra tekrar saldı 5 dk da

5. BIST30 u BIST20 ye indirmek lazım. O zaman rekabet gelir.
    30 hisse fazla geliyor belki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,896
     Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Ben de NE MUTLU Kİ ATEİSTİM. Müslüman olarak doğdum ve daha orta okulda din derslerinden kendi isteğim ile çıktım, lise-üniversite zaten amerikada'da okudum. Orda ki kız arkadaşım katolik bir hristiyandı. Dinlerden iyice soğuyup, ateist oldum ve acayip mutluyum.

Dünyada einstein ve hawking gibi adamlar dahi ateist (einstein biraz daha panteist bir düşüncededir, o yüzden aslında deist demek daha doğru olabilir) iken, sizin gibi düşünmeyenlere "kafa yemek" olarak adlandırman ayrıca komik. Bir çok ünlü düşünür, ünlü bilim adamı ateistdir. Hepsinin kafayı yemiş olma ihtimali yüksek demektir :P

Ysni buraya matah bir şeymiş gibi "müslüman" ım diye yazmayın. Biz burda insanların dinini tartışmıyoruz. Neye inanırsanız, inanın. Biz burda islam ile yönetilmek istenen gerici bir zihniyetin rejim isteğini tartışıyoruz. Müslüman da olsanız, hilafete ve islam rejimine mantığınız ile hayır diyebiliyor olmanız lazım...
    ateistliği yaşamış birisiyim.beni senin ve başkasının ne olduğu umurumda olmaz.

zamanın MATEMETİK-FEN öys DERECEM VAR. YILLARCA ANALİTİK MATEMATİK-FİZİK DERSİ VERDİM.(ÖĞRENCİLİK YILLARIMDA).TÜM ATEİST KİTAPLARINI okudum.senin adını bile bilmediğin kitapları..

ha bana göre MÜSLÜMANLIK SENİN TABİRİNLE EN MATAH ŞEYDİR..evrenin yaratısına dayanmak ne dehşet bir güç..bir bilsen..ne keder ne elem kalıyor..

bu din konusunu acan ben değilim.bu konuda en derin kişilerle munzara ettim.ihtiyacımda yok..ama birileridurup dururken forumu amacından çıkarırsa,konuşma gereği duyarım..

haydi tüm müslümanların cuması mubarek olsun..ben kaçar..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Eller havaya bakalım halifeci $ahit..

Lambent bugün gelip uyarabilir yine yeniden 1250 mevzusunu..
    Nasıl ne yapsın forumda$lar ? )

Sayfa 600/1001 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •