Sayfa 602/1527 İlkİlk ... 1025025525926006016026036046126527021102 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    İstatistiğin dediği yerde muhtemelen...

Hadi inşallah hocam.

2. Deniz hocam ana destekleri yazmıştın Koza için. Onları bir daha yazabilirmisin geçmiş sayfalarda kaldı. Teşekkürler.

Sevgili Selçuk Gönençlerden XU-100 Endeks Yorumu :

Bu hafta endeksin 101,6** - 100,*** bandı üstünde kalınıp kalınamaması hem KV hemde OV acısından oldukca önemli olacaktır...EĞER bu bandın üstünde çıkış sindirilebilir / düzeltmesini bitirebilirse fıbolara gore 105B - 107B bandı hedef olmaya devam edecektir....

Ancak AKSİ DURUMDA yani kabaca 101,6** - 100,** destek bandı aşağı yönde baskılanır ve kapanıslar oluşur ise o zaman 93B-94B lerdekı alçalan pembe çizgimize PULLBACK riski kuvvetle muhtemel konusulmaya başlayacaktır....

Hatırlatma : Bu riski, 93,8-94B Pembe alçalan geçildikden sonraki değerlendirmemde yukarı hareketın ( 105B - 107B ) fıbolara dogru duzeltmesınız gideceğine dair yorumumda RİSK durumu olarak anlatmıstım ...

Bu genel değerlendirmeye ve haftalık grafiğime göre
    KİŞİSEL OLARAK önümüzdeki hafta Trading Strateji-M;

101,678 destegınde tutunmanın devamında grafık ıcınde verdiğim üst dırenclerde kar allar yaparak AL-SAT yönde......
    101,678 altında ise 98,681 de yenıden degerlendırmek üzere BEKLEME modunda KALIRIM............
    Son kapanış:102.448

Ons altın değerlendirmesi:

Şu an >>>1314,84 Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by Matzek Yazıyı Oku
    Deniz hocam ana destekleri yazmıştın Koza için. Onları bir daha yazabilirmisin geçmiş sayfalarda kaldı. Teşekkürler.
    5.82 4.30 2.50 1.20 ana destek
    6.51 6.32 5.75 5.32 ara destek

5.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    İstatistiğin dediği yerde muhtemelen...

Eyvallah dostum sağolasın bu istatistik ne kadar doğruluk payı var merakimdan sordum tşk iyi akşamlar

Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Eyvallah dostum sağolasın bu istatistik ne kadar doğruluk payı var merakimdan sordum tşk iyi akşamlar
    Hissenin 3 yıl geçmişinde Şubat 10-15 e kadar geçmiş Aralık ayının uzantıları olarak negatif performanslar, Şubatın 2.haftadan itibaren de 10 Nisan a kadar pozitif performanslar olmuş...10-20 Nisan arası tekrar stresli bir dönem sonrası, 20 Mayısa kadar tekrar pozitif bir hava.... ...İyi akşamlar....

Aşağıdaki tabloda da son 3 yıl dikkate alınarak XU-030 a göre, Kozaa nın negatif ve pozitif performans dönemleri:
    Not:Tablo üzerinde yazılanları dikkatlice okuyunuz, yanlış bir anlama olmasın....

Bu hissenin koyu yeşilleri iyi bir koyu yeşil, kırmızı ve turuncuları da beklenenden ya da diğer hisselerden daha stresli olabiliyor..!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Ağır hissedir, düzeltmelerle ağır ağır ilerler, orta vade yön pozitif, haftalık ve aylık sistemden kontrol edilmesi mantıklıdır...Topik takip eden birini yorar... ..kısa vadede 4,91 e kadar olan düzeltmeler normal sınırlar dahilindedir..
    Çok teşekküler hocam. Ama bence ağır ilerlemiyor gibi tam tersine son 1 ayı çok iyi gibi duruyor hocam. Orta vadeye ttkoma gireyimmi diye düşündüm açıkcası.

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Hissenin 3 yıl geçmişinde Şubat 10-15 e kadar geçmiş Aralık ayının uzantıları olarak negatif performanslar, Şubatın 2.haftadan itibaren de 10 Nisan a kadar pozitif performanslar olmuş...10-20 Nisan arası tekrar stresli bir dönem sonrası, 20 Mayısa kadar tekrar pozitif bir hava.... ...İyi akşamlar....

Aşağıdaki tabloda da son 3 yıl dikkate alınarak XU-030 a göre, Kozaa nın negatif ve pozitif performans dönemleri:
    Not:Tablo üzerinde yazılanları dikkatlice okuyunuz, yanlış bir anlama olmasın....

Bu hissenin koyu yeşilleri iyi bir koyu yeşil, kırmızı ve turuncuları da beklenenden ya da diğer hisselerden daha stresli olabiliyor..!!!!
    Hürol hocam hani yazıyorsun ya ara ara onlar bizi ve burayı izliyor diye..elimizde kisa vadede tek umut bu istatistik kaldı geri kalan verdiklerini itina ile tek tek patlattılar.. bunu göstermesemiydik acaba

Sayfa 602/1527 İlkİlk ... 1025025525926006016026036046126527021102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •