Sayfa 603/1005 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Viop LI

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    instagram'dan sohbet ettiğim potansiyel manita adayı hanfendi ile neticede buluşmuştuk... sene 2015 güneşsiz gri bir kasım ortası çarşambası. hanfendi karşıdan gelirken aha dedim, hemen masaya telefonu çıkartıp arif susam'dan elimde duran fotoğrafın baktım inan tanıyamadım şarkısının , '' elimde duran fotoğrafın baktım inan tanıyamadım kısmını sürekli çalmaya başladım... bi insta'daki hanfendinin fotolarına bakıyorum bi de karşıdan gelen varlığa... zihin bi türlü eşleştiremiyor... kozmetik ve photosop yasaklansın !
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    şarkının esas söyleyeni Bergen Rahmetli tabii ki de biz tavernacıyız , Arif Susam Street eşliğinde tarabyada caddeye taşarak halay çeken, tekrar restoranın diğer kapısından elips çizerek giren, cabrio bmw M3 gençliğiydik. hella sis farları eşliğinde
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. Bozkuş yarın da hastaneye gidiyorum çelik don bez raporu ve ilaç raporum var rapor çıkıncaya kadar hastane yollarını arşın edeceğim

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    EURODOLARI 1,09 a dayadılar bile bizim eşşek 1960 da bile tutunamamış.
    Bu akşam sarı bomba kendini belli eder....
    FED bugün faiz artırımı yapmayacak paz geçer.... Gümüş bugün yüzde 4-5 üzeri prim yaparsa altın ons ta direncini kırar....
    Bu sefer altında büyük çoğunluğu karamsar gördüm...Tam da zamanı o zaman yükselişin...
    Bende altını boşaltacam güzel prim yaparsa....
    Erdoğan niyetin bir iyi anlasam... Altın gram TL yi ona göre uzun vadeli poz alacaktım...

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben sorduydum, müsadenle bunu kopyalayıp 4-5 ay sonra tekrar bakmak için yapıştırıcam
    Kaydet Bozkurt abi 2024 ocak vadeli opsiyonlarını aldım 30$ vururuz inşallah

6. Bir KAP açıklaması var.

Bu açıklamadan yola çıkarak 1 MW güneş santrali arsa hariç kabaca 1 milyon dolar denilebilir. Normalde 15-20 bin m2 arazi gerekiyor. 1 MW Ortalama olarak yıllık 1.500.000 kwh elektrik üretir denmiş. Kwh 10 cent olsa yılda 150 bin dolar eder.

>>>>>>>>>>
    Şirketimiz ile AB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında imzalanan 19.12.2022 Tarihli ve 1.698.000,00 USD (BirmilyonaltıyüzdoksansekizbinAmerikanDoları) toplam bedelli Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliğine Uygun Güneş Enerjisi Santrali Projesi İş/Hizmet Sözleşmesine konu; 1.830 KWe kurulu güce sahip Balıkesir ilinde yer alan GES projesinin kabulü yapılarak devreye alınmış ve santral elektrik üretimine başlamıştır. Şirketimize, toplam sözleşme bedelinin 1.463.100,00 USD kısmı sözleşme süresi içerisinde hak ediş usulüne göre ödenmiş olup kalan 234.900,00 USD tutarındaki ödeme, imzalanmış olan sözleşmeye istinaden proje kabulünden itibaren beş gün içerisinde yapılacaktır.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Türkiye'ye acil elektrik depolama tesisi lazım, gündüz güneşten üretim yapıp akşam üzeri talep fazla iken sisteme vermek gerekiyor. Gece tekrar doldurup sabaha doğru da verilebilir, günde 2 çevrim yapılabilir.

Arbitraj imkanı muhtemelen kurtarıyor olabilir.

>>>>>>>>>

https://www.donanimhaber.com/Tesla-d...mamladi--95386
    24 Kasım 2017, 10:00 (6 yıl)

Geçtiğimiz yıl Güney Avustralya'da sık sık meydana gelen elektrik kesintileri sonucunda bölge yönetimi, bölgede büyük bir enerji depolama tesisi kurulması için şirketlerle görüşmeye başlamıştı. Yetkililer, 90 şirket arasından Tesla ile anlaşırken Tesla CEO'su Elon Musk; 100 megawatt'lık dev tesisin yapımının 100 gün içinde tamamlanacağının aksi takdirde tesisin yapımı için Tesla'nın herhangi bir ücret almayacağının sözünü vermişti. Eylül ayının sonunda enerji depolama tesisinin inşaatına resmi olarak başlanırken Elon Musk bugün, inşaatın tamamlandığını duyurdu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    VİOP30 da -38.5 bin kontrat fark olmuş, bakalım TEB mi kapanmış yoksa YapıKredi Yatırım mı abanmış!
    VİOP30 günlük, Tahmin ettiğim 2 olasılığın 2 side birlikte gerçekleşmiş! TEB longları kapatmaya başlamış, YapıKredi Yatırım da shorta abanmış, önceki vade de olduğu gibi TEB kapanmaya devam ederse, shortçulara gün doğar,

Sayfa 603/1005 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •