Sayfa 603/805 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Biraz yanıltıcı oldu sanki yatırımlar tamamlanmış değil, ve bilancosunda kur farkını çıkarınca 15 ml civari 6 aylik kârı var. Bu fiyatlardan bencede satmak mantıklı değil ama 3 vakte kadar vakti gelebilir. 3. ceyrek supriz bir kar bekliyorum hareketi yapacaksa destekleyecek biseyler lazim. Tamamen tahmin tabi satışlar hakkında burda veri takip eden veya sirket hakkinda bilgisi olan yatırımcı çok yok sanırım.
     Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Bu hissede korkup satacak hic bir sey yok, temeli kale gibi doviz fazlasi var, borcu cok az yatirimlarini tamamladi, arastirin bilancosuna bakin goreceksiniz..

2. Yatay trendlerde 3 ayrı zamanda tuzak kurup altına sarkıtmışlar. ( Şu an da altta seyrediyor)

Bolinger daraldı ve alt banda dedi

İndikatörler dip yapmış

E daha ne isteyelim. Bilançoyu beklemekten başka

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,157
    Blog Entries
    12

Portföyünde bulunduranlar doğal ve haklı olarak heyecan içerisinde
    ancak,
    yakın zamanda operasyon yemişş.
    Tahtacısı bilinçli olarak belli bir hedefe sürmeyecekse
    KY'na yeni heyecanlar için bilanço öncesi hareketleri kaldı ...

4. Son gelen bilancoda Hasilat kaleminde, son 4 ceyrek artis, 35-51-71-102 Milyon TL. olarak gorunuyor.

Son ceyrekte Hasilat 71.9 Milyondan 102.2 Milyon TL.ye yukselmis.

Bu rakamlardan, satislarin artis trendinde oldugu cikarimi yapilabilir diye dusunuyorum.

Son sermaye artisi ile gelen para da buyuk olcude buyumeye yonelik harcamalarda kullaniliyor.

Demem o ki, urunlere artan olcude bir talep var, oyle gorunuyor, bu talebin guncel halini son bilanco geldiginde gorecegiz.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/955750

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Son gelen bilancoda Hasilat kaleminde, son 4 ceyrek artis, 35-51-71-102 Milyon TL. olarak gorunuyor.

Son ceyrekte Hasilat 71.9 Milyondan 102.2 Milyon TL.ye yukselmis.

Bu rakamlardan, satislarin artis trendinde oldugu cikarimi yapilabilir diye dusunuyorum.

Son sermaye artisi ile gelen para da buyuk olcude buyumeye yonelik harcamalarda kullaniliyor.

Demem o ki, urunlere artan olcude bir talep var, oyle gorunuyor, bu talebin guncel halini son bilanco geldiginde gorecegiz.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/955750
    Aynen katiliyorum, ben burada hic risk gormuyorum nakit fazlasi var yatirimlarini ozkaynaklariyla yapan cok iyi onetilen bir sirket oldugu asikar bir bicimde gozukuyor bilancolardan ve her senede yuzde yuzun uerinde yatirimcisina kazandiriyor daha ne olsun, al sat yapmam kesinlikle benim icin yatirim hissesi

6.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Aynen katiliyorum, ben burada hic risk gormuyorum nakit fazlasi var yatirimlarini ozkaynaklariyla yapan cok iyi onetilen bir sirket oldugu asikar bir bicimde gozukuyor bilancolardan ve her senede yuzde yuzun uerinde yatirimcisina kazandiriyor daha ne olsun, al sat yapmam kesinlikle benim icin yatirim hissesi
    https://m.youtube.com/watch?v=efJCDsqFsYY

7. Ben bu sirketin durustlugune guveniyorum, ama tahtaci borsa isi baska sey....
    Ceo 2025 de ciro hedefi 1 milyar diyor, uretimleri teknoloji 4 en modern verimli seviyede...

8. Bana 2019 da gedzanin 5 6 Tl civarındaki hareketlerini hatırlatıyor

Ucuzdu bir türlü gitmiyordu

Ne zaman temelcilerin bir kısmı döküldü
    Yürüttüler ...Pahalı olunca daha da çok gitti

Pahalı olduğu günleri de göreceğiz inşallah

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 603/805 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •