Sayfa 608/1000 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1. Eurobond'larda sabah 11 gibi %14'e varan kayıplar gözlemledim. Saat 14:00 itibarıyla %2-2,5 civarında toparlanma oldu.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Eurobond'larda sabah 11 gibi %14'e varan kayıplar gözlemledim. Saat 14:00 itibarıyla %2-2,5 civarında toparlanma oldu.
    iş bankasında şu an hiç satıcı yok(uzun dönem) ve banka 25 dolara kadar marj açmış diğer bankalarda gözlemlerinizi yazarsanız sevinirim. Böyle bir dönemde hangi bankada işlem yapmak daha avantajlı görmek gerek.

Alıntı Originally Posted by azorka Yazıyı Oku
    iş bankasında şu an hiç satıcı yok(uzun dönem) ve banka 25 dolara kadar marj açmış diğer bankalarda gözlemlerinizi yazarsanız sevinirim. Böyle bir dönemde hangi bankada işlem yapmak daha avantajlı görmek gerek.
    Garan veya hsbc

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Garan veya hsbc
    eurobond fiyatlarini nereden takip ediyorsunuz acaba?

Alıntı Originally Posted by Gupilya Yazıyı Oku
    eurobond fiyatlarini nereden takip ediyorsunuz acaba?
    internetten ...garanda hesabınız var ise direk fiyat kotasyon bilgiside görürsünüz ....google hz lerine eurobond fiyatları yazarsan bilgiye ulaşırsın

6.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Eurobond'larda sabah 11 gibi %14'e varan kayıplar gözlemledim. Saat 14:00 itibarıyla %2-2,5 civarında toparlanma oldu.
    2041 vadeli eurobond bende 93 den direk 80 e egelmis gorunuyor yani dediginiz gibi %10 lar uzerinde kayip ama toparlanmayi goremedim maalesef...

7. eurobondu hangi bankadan aldıgımızın onemı varmı?
    200 bin uzerinde alim yapacak insan icin alims atim makası pazarlık oluyormu? %5 şuan vakıfbank makası alım satım
    banka batarsa param devlet eurobondunda garanti altindamı kuponlarimi alirken sorun yasarmıyım köklu olmayan bankadan alırsam. kuponlarımı istedigim bankaya yatırırmı hazıne?

Alıntı Originally Posted by aykut32 Yazıyı Oku
    eurobondu hangi bankadan aldıgımızın onemı varmı?
    200 bin uzerinde alim yapacak insan icin alims atim makası pazarlık oluyormu? %5 şuan vakıfbank makası alım satım
    banka batarsa param devlet eurobondunda garanti altindamı kuponlarimi alirken sorun yasarmıyım köklu olmayan bankadan alırsam. kuponlarımı istedigim bankaya yatırırmı hazıne?
    Oluyor pazarlıksız mal olmaz...Eurobond liste fiyatlarına internetten bak ve garan başta olmak üzere güzel fiyat veren bankanın müdürüyle görüş , piyasa haraketli iken malını al ...%8 faiz var..Kuponlar mal hangi bankada ise orya yatıyor ....Paranı 20.000 lik şeklinde böl ve farklı vadeli al...devlet iflas açıklamadığı sürece sorun yok....

Sayfa 608/1000 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •