Sayfa 608/1007 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku

shorttan elbette para kazanılır.AYI SALDIRISI GİBİ, ANİDEN VE SERT...ama yakalarsan..
    16.aralık günü zirveden satış başladıktan 10 dakka sonra bütün hisseleri satmıştım, ve üstüne short açtım..
    aşağı devam etti, 50 puan falan kar yazmıştı o an, sonra durdu birden almaya başladılar fırtına gibi, 2-3 dakka sabrdebildim ve az bi karla shortları kapattım 30 lot, bir tik bile daha üstünü görmedi, benim o short kapama alışımla tekrar aşağı dönüp tabana gitti 10-15 dakka içinde

2.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    üçünde de hiç bir değişiklik yok, giren çıkan yok

matriksten bakıyorsan, son tarihi bugün olarak seçme, dün olarak seç..
    güniçi takas hareketleri sürüyorken, rakamlar sapıtabiliyor
    takas değil de dolaşımdaki miktarlar değişmiş. Ereğlinin geçen hafta dolaşımdaki hisse sayısı 1.768.538.710 mesela dün 1.773.457.561 olarak görüyorum. Bu artan miktarlar da citi, hsbc ye falan gitmiş.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. shorttan daha buyuk yalan yok..ben tovbeliyim..bu son pozlari nasil kapatirim bilemem ama kurtulursam isterse 30 bin olsun bist short gir-mem..bereketsiz icat..

4. Vade sonu bayram öncesine geldiği için piyasada likiditenin azlaması ile o arada gevşeme olabilir diye düşünüyorum, 9 gün hisseler müdehalesiz kalacak.

Tabi ne olur ne olmaz diye hisse hedge edenler de olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Yerli özel mevduat bankalarının yasal öz kaynakları 3 ayda %10 üzerinde artmış gibi. Bunun çoğu kar rakamında gelir diye tahmin ediyorum.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Vade sonu bayram öncesine geldiği için piyasada likiditenin azlaması ile o arada gevşeme olabilir diye düşünüyorum, 9 gün hisseler müdehalesiz kalacak.

Tabi ne olur ne olmaz diye hisse hedge edenler de olabilir.
    5 Mayıs Perşembe ve 6 Mayıs Cuma borsa açık olacak , 9 gün kapalı değil borsa...

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    5 Mayıs Perşembe ve 6 Mayıs Cuma borsa açık olacak , 9 gün kapalı değil borsa...
    Evet 2 gün açık ama işlem hacmi zayıf olur.

Bu arada geçmiş yıllarda uzun bayramlarda dövizde yukarı spekülatif atak geliyordu, bu sefer tam tersi aşağıya bastırma olur mu diye de düşünmeden edemiyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Tayyip Erdoğan'dan sonraki en iyi AKP'li Kemal Kılıçdaroğlu'dur.

Ümit Özdağ | Zafer Partisi

Sayfa 608/1007 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •