Sayfa 61/280 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 481 - 488 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by trader nejdet Yazıyı Oku
    Joker hocam bfren benim kent ve pkentten sonraki favori bedelsiz hissem idi.Gerçekten mübarekler bu işin piri ve bu sporu beceriyorlar.Piyasayı regüle ettiler yine.
    pkent kent gıdada pusuya mı yatmıştınız yoksa ben mi fark edemedim benim göz agrılarımın son kaleleriydi o ikili öncekileri unuttuk zaten şu aralar bir arayış içersindeyim hafta sonu iyice bir inceleme yapacagım hele şu endekss de bir durulsun şimdilik elimle yola devam tek at sevmiyorum yav bazan hastalanıyor bazan ayagını incitiyor bu yüzden yarışsız kalmak istemiyorum ve bazan en az 8-10 hissede oluyorum benimkisi de hastalık mı korkaklık mı ben de bilmiyorum.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    pkent kent gıdada pusuya mı yatmıştınız yoksa ben mi fark edemedim benim göz agrılarımın son kaleleriydi o ikili öncekileri unuttuk zaten şu aralar bir arayış içersindeyim hafta sonu iyice bir inceleme yapacagım hele şu endekss de bir durulsun şimdilik elimle yola devam tek at sevmiyorum yav bazan hastalanıyor bazan ayagını incitiyor bu yüzden yarışsız kalmak istemiyorum ve bazan en az 8-10 hissede oluyorum benimkisi de hastalık mı korkaklık mı ben de bilmiyorum.
    2019 ,2020,2021,2022 ve de 2023 tam 5 yıldır tek hesap mercek2.Helal olsun.Ben ise trader nejdet ,duhul 25 aralık 2022 civarı.

3. Kahvemi içiyorum ,bfrenimi seyrediyorum.Girmişiz bir kere sermaye artırım sürecine

4. Herkes sessizce izlemede sanırım.

5. An itibari ile 5680 tl

Yuzde 8,6 arti

Hafta sonu 5 tavan yapariz diyordum. 3 u gerceklesti. Biri de bugun gerceklesirse yarin 5. gunumuz

Ytd

6. tükkanı kapadıkk..
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7.  Alıntı Originally Posted by buraktepe Yazıyı Oku
    an itibari ile 5680 tl

yuzde 8,6 arti

hafta sonu 5 tavan yapariz diyordum. 3 u gerceklesti. Biri de bugun gerceklesirse yarin 5. Gunumuz

ytd
    4. Tavanda gerşekleşti sayın buraktepe

8. Hisse TAVAN:

Fiyat 5753.80 tl

Bekleyen lot sayisi 2643

Bekleyen emir sayisi 26

Yuzde 10

Sayfa 61/280 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız