Sayfa 610/1002 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. GBC'ciler uçuşa hazırlanın. Aylardır beklediniz ama değdi. Çıkacaklar için de güzel bir fırsat, pazartesi tam yansımayabilir, salı günü gerçek fiyatları görebiliriz.

2. Çevremden çok kişi motosiklet aldılar, iki yıl sonra iki katı fiyatına satacaklarını düşünerek :D Ve bunlar kelli felli beyaz yakalı adamlar.

Yukarıdaki fiziki yatırım zamanı diyen Kandırıldım nickli arkadaşa yanıt mahiyetinde yazmıştım da alıntılamayı beceremedim.

3.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    GBC'ciler uçuşa hazırlanın. Aylardır beklediniz ama değdi. Çıkacaklar için de güzel bir fırsat, pazartesi tam yansımayabilir, salı günü gerçek fiyatları görebiliriz.
    tekrar düşerse diye bugün bir miktar satış vermiştim pazartesi vermek gerekiyormuş neyse artık, gerçi düşerken çok düşüyor çıkarken az çıkıyor tutarsız bir fon zararı kurtarsam bulaşmam bir daha.

Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Çevremden çok kişi motosiklet aldılar, iki yıl sonra iki katı fiyatına satacaklarını düşünerek :D Ve bunlar kelli felli beyaz yakalı adamlar.

Yukarıdaki fiziki yatırım zamanı diyen Kandırıldım nickli arkadaşa yanıt mahiyetinde yazmıştım da alıntılamayı beceremedim.
    Binilecek şey her zaman iyidir.
    Parayı bindiklerine harcayacaksın.
    Dostum işler böyle.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Çevremden çok kişi motosiklet aldılar, iki yıl sonra iki katı fiyatına satacaklarını düşünerek :D Ve bunlar kelli felli beyaz yakalı adamlar.

Bence 3 sene once aldigim araci 2 gun once sattim hisse senetlerine koydum.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Aynı mantıktayım. Mesela bıkmadan usanmadan yabancı fonlara yatırım yapanlar şu anda sevinç çığlıkları atıyor olmalı. Mıymıyıy BAF veya PPY'lerden içime sıkıntı geldi. Kazandırsa ne olacak, kendilerine faydaları yok. Bu aralar ya herro ya merro takılıyorum, ölümüm yaklaştı galiba. Riskli fonlar sabretmesini bilirseniz, zorunlu harcamalarınız dışında keyfi paranızsa bir yerden muhakkak fırlıyor. Ben Akbank'ın Alternatif Enerji Fonunu herhalde doğduğum günden beri tutuyorum gibi geliyor, testere dişi gibi zigzaglarından hafakanlar basmıştı, az kalsın lanet olsun sana da alternatifine de diye satacaktım; şimdi niye daha çok almadım diye hayıflanıyorum.
    Sayın hocam
    Girecekseniz Şimdilik bistte girin. 3 kasım da fed sura üfleyebilir

7.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku

O kadar artar mı bilmem biraz zor, haziran ayında 2 tane de ben aldım tanıdık bayilerden, iki ayrı yerde kullanmak için 4 ay içinde %10 kadar artış oldu yatırım amacıyla alıp bekletenler var kur artışından ve bayilere sınırlı sayıda geldiği için sanırım.

8. PPF'ler süper hızla yansıtmışlar düşüşü.
    Ziraat PPF 3 günlük 0,129'a kadar düşmüş.
    Net 15,6 oluyor.

Bu ne hız.
    Düşüşün hızından başımız döndü.

Sayfa 610/1002 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •