Sayfa 612/809 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 6470 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,924
    burda benim duydugum tahtada pozisyon alan farkli gruplar arasinda bir hikaye dönüyor. sıkışma bu yüzden sanırım.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Biz o kadar yazdık ettik ucuz beğeniyoruz dedik adam da al sana dedi eksiyi dayadı Borsa işte, ne diyeceksin, bunlar olacak.
    "yatirim tavsiyesi değildir"

2. Biraz inceleyince bir şeyler ters gitmiş ama onu bulmak gerek.
    2021/6 ayda 100milyonluk satış yapıp 28milyon faaliyet karı ortaya koyarken, ne olmuşta bu çeyrekte toplam satış 150milyon üstünde olurkrken faaliyet karı 34milyona çıkarılmış. 6ayliktaki gibi devam etse 42-43milyon faaliyet karı yapmalıydı.
    Bizim 8-10milyon buhar olmuş.
    Bu hissede kontrol payı olan hisse varmi yoksa bunu toplayıp sahibinin elinden almak gerek.

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Biz o kadar yazdık ettik ucuz beğeniyoruz dedik adam da al sana dedi eksiyi dayadı Borsa işte, ne diyeceksin, bunlar olacak.
    Fiyat bu kadar dusmeseydi, biz de bu kadar mal alamazdik, pozitif taraftan bakmak lazim.

Ben cok iyi yaptigimiz dusuncesindeyim.

4. Aynen Sn. Tınaz, çok kısa bakmamak lazım. Ama kimse de etkilenmesin yani yazdık hop tavan filan öyle bir durum yok. Tupras da mesela pozisyonum var, ben 1 senedir yazıyorum ve taşıyorum ama kağıt hareketi son 1 ayda yaptı. Sürebilir yani ama temel değer eninde sonunda fiyatlanır bana göre.
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Fiyat bu kadar dusmeseydi, biz de bu kadar mal alamazdik, pozitif taraftan bakmak lazim.

Ben cok iyi yaptigimiz dusuncesindeyim.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Aynen Sn. Tınaz, çok kısa bakmamak lazım. Ama kimse de etkilenmesin yani yazdık hop tavan filan öyle bir durum yok. Tupras da mesela pozisyonum var, ben 1 senedir yazıyorum ve taşıyorum ama kağıt hareketi son 1 ayda yaptı. Sürebilir yani ama temel değer eninde sonunda fiyatlanır bana göre.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahtada bir kapisma oldugu kesin yoksa bize bu fiyatlardan mal kaptirmazlardi...benim icin bantas guvenli liman, cunku cok iyi yonetildigini dusunuyorum, borc yapmiyorlar , emin adimlarla buyuyorlar....

6. Burda dustukce ekleme yaparak ilerliyorum...zeytin inracatmiz buyuyor surekli, ambalajin onu a ik

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    burda benim duydugum tahtada pozisyon alan farkli gruplar arasinda bir hikaye dönüyor. sıkışma bu yüzden sanırım."yatirim tavsiyesi değildir"
    Sn.Hayek, bu konuda bir kaynak var mi ?

8. Sirketin %59.92 hissesi halka acik.

Eger iki grup varsa, bu hisse tahminlerin cok daha uzerine gider diye dusunuyorum.

Sayfa 612/809 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •