Sayfa 614/1001 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ordu'nun Altınordu ilçesinde, 8 kez alkollü yakalanan sürücünün ehliyetine 2050 yılına kadar el konuldu.
    Adam kaç yaşında acaba?
    Bu şahsın bir daha 3 tekerli bisiklete binmesi bile yasaklanmalı
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Turkiyenin ezici cogunlugu boyle dusunuyor.

Dünya genelinde Kovid-19 bulaşan kişi sayısı 4 milyonu geçti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Corona Virüsü tedbirleri kapsamında salonlarda düğün yasağının kalkmasını talep eden Düğün Saloncuları ve Organizasyoncular İşveren Sendikası Genel Başkanı Barış Ay, "Yarın düğün yasağı kalkacak gibi hazırlıklarımızı yaptık. Halkımızın sağlığını tehlikeye atmama adına tedbirlerimizi aldık. Maske, sosyal mesafe kuralı var. Çalışanların ve salonların hijyenine dikkat edeceğiz. Düğünde halayın dahi 1,5 metrelik çubuklarla çekilmesini isteyeceğiz. Corona Virüsü tedbir kurallarını tüm salonlara gönderdik" dedi. / Hürriyet

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İstanbul Havalimanı CEO'su Kadri Samsunlu CNN Türk'te: "28 Mayıs'ta iç hatların açılmasını hedefliyoruz

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İstanbul Havalimanı CEO'su Kadri Samsunlu CNN Türk'te: "28 Mayıs'ta iç hatların açılmasını hedefliyoruz

Kadri Samsunlu: Terminallerde maske zorunlu. Yolcularla yakın temasta olanlar siperlik de takacak

Terminallerde maskenin yanında eldiven de zorunlu olacak

Yolcular hava yolu şirketlerine ikamet edecekleri adresi bildirmek zorunda

Sayfa 614/1001 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •