Sayfa 615/1001 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yerli eurobondlar bugün yanılttı beni
    Demek cdslerde düşüş olmuş, yada sabit kalmış.4 kuruşluk kur artışı bu kadar etkili olmaz
    şu cds'lri anlık görebilsek çok işe yarayacak ama kaynak yok.
    Hocam gönderiyi düzelttim. Evet, bugün cds'lerde düşüş olmuş muhtemelen, getiri diğer günlere göre bayagi yükselmiş. Bu arada ebond faizlerini de takip etmek lazım belirttiginiz gibi. Çok emin değilim ama bankalar eğer AR için hala bu bonoları satın alıyorsa, bunların faizleri cds ile ortusmeyebilir. O yuzden de 3 şeyi aynı anda takip etmek gerekli sanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Hocam gönderiyi düzelttim. Evet, bugün cds'lerde düşüş olmuş muhtemelen, getiri diğer günlere göre bayagi yükselmiş. Bu arada ebond faizlerini de takip etmek lazım belirttiginiz gibi. Çok emin değilim ama bankalar eğer AR için hala bu bonoları satın alıyorsa, bunların faizleri cds ile ortusmeyebilir. O yuzden de 3 şeyi aynı anda takip etmek gerekli sanırım.
    Aynen öyle.
    CDS deyip duruyoruz ama aslında eurobond fonunu etkileyen eldeki tahvilin 2. el piyasa fiyatı.O fiyatı da yeni ihraç edilen tahvillerin faizi de CDS kadar etkiliyor.
    Biz tüm bu ayrıntıları hatta CDS'leri bile bilmemediğimiz için ancak yaklaşık tahmin yapabiliyoruz.
    Tek bildiğimiz 15.30'daki MB kuru.

3. IPV için yeni fiyatımız: 7,753397. Dünkü zararı kapattı çok şükür

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aynen öyle.
    CDS deyip duruyoruz ama aslında eurobond fonunu etkileyen eldeki tahvilin 2. el piyasa fiyatı.O fiyatı da yeni ihraç edilen tahvillerin faizi de CDS kadar etkiliyor.
    Biz tüm bu ayrıntıları hatta CDS'leri bile bilmemediğimiz için ancak yaklaşık tahmin yapabiliyoruz.
    Tek bildiğimiz 15.30'daki MB kuru.
    2.el + cds aynen.
    Şükür, çok şükür ki mb kuru var elde

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    IPV için yeni fiyatımız: 7,753397. Dünkü zararı kapattı çok şükür
    İPV muammasında yalnız olmamak iyi geldi.

6.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Üstadım ben de dün 25K ile bu fona giriş yaptım. Bakalım inşallah biraz ekmek yedirir bize

7. EIC kuzumuza da nazar değdi galiba. EIC için yeni fiyatımız:0,020538

8.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstadım ben de dün 25K ile bu fona giriş yaptım. Bakalım inşallah biraz ekmek yedirir bize
     Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    TPZ+IPV+ZPF+TDG pazartesi aldım..uzun dönem bekleyeceğim....başka fon kalmadı elimde...birazcık PPf var o kadar...
    Bendenizde ucundan kıyısından tutuyorum eurobond fonlarının.
    Böylece eurobondcular belli odu

Sayfa 615/1001 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •