Sayfa 616/1001 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

bu iktidar yaklaşık 22 yıldır yönetmesine rağmen sorun olduğu her zaman sanki daha önceki yönetim kendilerinin değilmiş gibi davranıyor. OVP de de mevcut sorun dünyadaki enflasyon, deprem, ukrayna savaşı vs ye bağlandı geçti. Albayrak, Nebati, Kavcıoğlu dönemlerinde izlenen politikalarda hiç sorun yokmuş gibi davranıldı yine.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    bu iktidar yaklaşık 22 yıldır yönetmesine rağmen sorun olduğu her zaman sanki daha önceki yönetim kendilerinin değilmiş gibi davranıyor. OVP de de mevcut sorun dünyadaki enflasyon, deprem, ukrayna savaşı vs ye bağlandı geçti. Albayrak, Nebati, Kavcıoğlu dönemlerinde izlenen politikalarda hiç sorun yokmuş gibi davranıldı yine.
    Bu Aziz Nesinlik halk kitlesini kandırmak çok kolay Menderesten beri böyle,ABD işi biliyor,seçiyor bir maşa ülkemizin üstüne salıyor ne eli nede kolu ağrıyor,seçilen kişiyide bu halk göklere çıkartıyor,ben sonuca bakarım haticeye değil bakalım son nasıl bitecek

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu Aziz Nesinlik halk kitlesini kandırmak çok kolay Menderesten beri böyle,ABD işi biliyor,seçiyor bir maşa ülkemizin üstüne salıyor ne eli nede kolu ağrıyor,seçilen kişiyide bu halk göklere çıkartıyor,ben sonuca bakarım haticeye değil bakalım son nasıl bitecek

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,893
    Yazı yanlış anlaşılması diye,bu kısmı alıntıladım.
    "Atatürk’ün sporcu kızları, ülkesi adına kazandıkları başarıyı pazarlık konusu yapmaz. Ne prim ister, ne de başka özel bir şey. 85 milyona yaşattığımız mutluluk bize yeter..”
    Yazının tamamı.
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/v...li-705781h.htm
    İ.Melih 'e kapak olsun.

TCMB/Erkan:
    - Merkez Bankası'nın kur hedefi ya da tahmini bulunmuyor-Bloomberg HT
    - Ekonomide fiyat istikrarı ve finansal istikrar oluşuyor algısının sermaye hareketlerini devreye soktuğunu görüyoruz ve bunun devamı gelecek-Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Şimşek: Erdoğan'ın programımıza desteği tam; bunu sadece hissetmiyoruz görüyoruz-Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Adamların işi gücü yalan dolan,normaldir,bizler zaten biliyoruz ama balık hafızalı mallar hala bilmiyor bu gidişle bileceğide yok.

Sayfa 616/1001 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •