Sayfa 618/1002 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Dun aksam saat 20.30 gibi biotech ikinci dozu vurdular 2 saattir atesim 38.2!Var mi tavsiyesi olan dostum?
    İstirahat edin yarına normale döneceksiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Dun aksam saat 20.30 gibi biotech ikinci dozu vurdular 2 saattir atesim 38.2!Var mi tavsiyesi olan dostum?
    Her 2 dızda bnde ates ve usume yapmıstı herhangi bir soguk algınlık hapı alın veya bekleme de kalın 4/5 saate gecer.zcoraspirini unutmayın ama.gecmiş olsun

Kütahya Otogarı'nda kurulan Kovid-19 aşı alanında görevli bir sağlık personeli, vatandaşları aşı olmaya "Sinovac Sinovac, Biontech Biontech" diye davet etti. Görüntüler kısa sürede yayılırken, İl Sağlık Müdürlüğü, idari soruşturma başlatıldığını duyurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun.

Daha bende ikinciyi olmadım.

Ne durumdasınız şimdi?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Yönetimsel kriz bu işte bundan dolayı yabancı yok ÜLKEMDE yatırımcı bağlamında artı birde çökmeden.

Çevre Bakanlığı’ndan beyin yakan genelge

Bakan Kurum imzalı genelgenin, 2 maddesinin birbiriyle çelişmesi tepkilere yol açtı... CHP’li Öztunç “Bürokraside liyakati bitirirseniz skandal genelgeler yazılır. Atanmış bakanlar sadece imza atar” dedi.

Marmara Denizi'ndeki müsilajı temizlemek için çalışma başlatan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, yürütülen eylem planı çerçevesinde bir genelge hazırladı. Genelgede alınacak önlemler sıralanırken birbiriyle çelişen maddelere yer verildi. Çevre Bakanı Murat Kurum imzalı genelgede, arıtma tesislerinin uyumlu hale gelmesi için 6 ay süre verildiği belirtilerek, “6 ay içerisinde proje onay işlemlerinin tamamlanması, 1 yıl içerisinde inşaat ihalesi işlemlerinin sonuçlandırılması, 3 yıl içerisinde tesislerin inşaatlarının tamamlanarak işletmeye alınması gerekmektedir” uyarısı yapıldı.

Aynı genelgede, bir form doldurularak il müdürlüğüne dilekçe verilmesi halinde proje onay genelgesinden muaf kalacakları da belirtildi. İki maddenin birbiriyle çelişmesi tartışmalara yol açtı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...nelge-6521849/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Günaydın İyi haftalar TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Günaydın iyi haftalar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kabine toplantısı bugün yapılacak , gündem kurban bayramı tedbirleri ve bayram tatilinin birleştirilip birleştirilmeyeceği yönünde karar alınması bekleniyor

Sayfa 618/1002 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •