Sayfa 619/1013 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    ..

abbas yolculuğa başladığı yere geri dönüp, yoklama çekiyor.. teknik olarak gayet sıhhatlidir, bu tarz pull-back
    artık daha füleli adımlarla koşmaya başlaması beklenir abbas'ın..

2. DOLAR NİYE TOPUKLADI? 3.58 -----> 3.61 ?

Aşağıdaki haber kötü:

zerohedge‏*@zerohedge
    37 dakika önce

TRUMP SAID TO APPROVE PLAN TO DIRECTLY ARM KURDS IN SYRIA: NBC
    Erdogan screamfest watch.

emlak lobisinin dolarda 2.60-2.80 (evet , yanlış okumadınız 2 li seviyeler) hayalleri kurduğunu biliyoruz. son gunlerde biraz düştüğünde bu kadar sevinmelerinin nedenini bu yüzden tahmin edebiliyoruz, zira emlak piyasası iyi durumda değil.

ancak ekonomi aşırı vergiler ve daha onceden cumhuriyet doneminde oluşturulmuş varlıkların satışından elde edilen fonlarla idare edilmeye çalışılıyor. gerçekleri görmek isteyenler için temel parametreler çok açık: yüksek dış borç, sürekli cari açık, kronik işşizlik, eğitimsiz bir işgücü (dunyadaki öncü ülkelere göre) ve rasyonel olmayan bir yönetim ve aldıkları yanlış kararlar nedeniyle hukukun, şeffaflığın ve liyakat esaslarının yerlerde sürünüyor olması. evet, gerçekler bunlar.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    emlak lobisinin dolarda 2.60-2.80 (evet , yanlış okumadınız 2 li seviyeler) hayalleri kurduğunu biliyoruz. son gunlerde biraz düştüğünde bu kadar sevinmelerinin nedenini bu yüzden tahmin edebiliyoruz, zira emlak piyasası iyi durumda değil.

ancak ekonomi aşırı vergiler ve daha onceden cumhuriyet doneminde oluşturulmuş varlıkların satışından elde edilen fonlarla idare edilmeye çalışılıyor. gerçekleri görmek isteyenler için temel parametreler çok açık: yüksek dış borç, sürekli cari açık, kronik işşizlik, eğitimsiz bir işgücü (dunyadaki öncü ülkelere göre) ve rasyonel olmayan bir yönetim ve aldıkları yanlış kararlar nedeniyle hukukun, şeffaflığın ve liyakat esaslarının yerlerde sürünüyor olması. evet, gerçekler bunlar.
    VASIFSIZ İŞGÜCÜNDE DÜNYA LİDERİYİZ. ATAMIN KEMİKLERİ SIZLIYORDUR.

5. Turuncuyu geçer mi, zor, biraz dinlenmesi lazım
    Negatif uyumsuzluk da oluştu hem de 2 derece
    Ama burası Türkiye, bakarsınız yarın Suriye'deyiz

twitter : @alphanostra

6.  Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    Temel bozuk temel..

Bir gün sabah kalkmışsınız bakmışsınız ki, $ 3.60 üzerine atmış bütün teknik veriler ala geçmiş...arkasından bakma ihtimali de yüksek...

Not.Yatırım batırım tavsiyesi değildir ha....
    Dün bu yazıyı paylaştığımda sanırım $ 3.54 civarında işlem görüyordu! Bugün teknik ala geçti..

Not: Ben bildim demek için yazmadım, temel bozuk para onlarda istedikleri gibi ayar verdiklerini göstermek için yazdım...
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

7.  Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    Dün bu yazıyı paylaştığımda sanırım $ 3.54 civarında işlem görüyordu! Bugün teknik ala geçti..

Not: Ben bildim demek için yazmadım, temel bozuk para onlarda istedikleri gibi ayar verdiklerini göstermek için yazdım...
    Şimdi zerohedge yazdı.

Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak ABD ile. Dinamitin fitili yakıldı.

Trump Approves Plan To Directly Arm Kurds; Turkish Lira Tumbles

http://www.zerohedge.com/news/2017-0...ctly-arm-kurds

8.  Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    Şimdi zerohedge yazdı.

Trump Approves Plan To Directly Arm Kurds; Turkish Lira Tumbles

http://www.zerohedge.com/news/2017-0...ctly-arm-kurds
    Anadolu Ajansı : Pentagon: ABD Başkanı Trump, terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD’ye silah verilmesi talimatı verdi!

Bu hepimiz için çok kötü bir haber Ülkenin itibarına bakar mısınız? Trump iti PKK terör örgütü uzantısı dediğimiz PYD'ye bize rağmen, silah verip eğitecek...

Eski Türkiye olsaydı höt dediğinde akar sular dururdu! Şimdi ise o kadar az iş yapıp o kadar boş konuşuluyor ki gelinen durum bu......

Bu mesele $ meselesi değil...neyse yazacak çok şey varda...

Ama üstte paylaştığınız Vasıfsız işçi tablosu her şeyi açıklıyor..

Gelinen durumda ve ülkenin kaderine bunlar etki ediyor, ne karşılığında olduğunu hepimiz biliyoruz..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 619/1013 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •