Sayfa 625/650 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. istediklerinde. olur..onlar icin bu bu hissenin tamami 1 kademede cizilir..

2. garantinin 10 kademesi bunun tum lotlarina esit..30 dan cikar biyiklilar..bi ara buraya da ugrar

3. biraz kıpırda bari bu nasıl bir baskı...malesef iyi niyet görmemeye başladım...bilanço sahte değilse bu fiyatlarda durması mantıklı değil...

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    biraz kıpırda bari bu nasıl bir baskı...malesef iyi niyet görmemeye başladım...bilanço sahte değilse bu fiyatlarda durması mantıklı değil...
    Kipirdadi devamı gelir gibi ortak..acsel de de öyle...
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

5. Ne zamana kadar bu baskıyı devam ettirebileceksiniz bakalım.....
    Yatırım tavsiyesi değildir..

6. maliyete gelince satacağim ciddi oranda..ky çok sanırım..

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    maliyete gelince satacağim ciddi oranda..ky çok sanırım..
    Acsel artınca acselin büyük ortağı vertuda artar diye acseli satıp geldim.İYİMİ ETTİK GÖRECEĞİZ
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

8.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Acsel artınca acselin büyük ortağı vertuda artar diye acseli satıp geldim.İYİMİ ETTİK GÖRECEĞİZ
    bu hisseye fazla para yatırmışım onu anladım..elimdeki lotun 3/4 satacağım....ederi çok yukarılar ama bende o sabır yok....iyi niyetli olmayan bir spek ve patronu var yedirmeyecek bize ekmek..1 yıl olacak güya dipten aldık hisse kıpırdamıyor.....

Sayfa 625/650 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •