Onemli Gunler Banner
Sayfa 63/492 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 497 - 504 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. yoğun bir yabancı satışı gözüküyor.....
    şimdi siz bıyıklı olsanız yabancı aracı kurumda kalıp temettünün yüzde 30 unu stopaj olarak mı verirsiniz .....
    yoksa yerli kuruma geçip %10 stopaj mı ödersiniz....???
    birinci olasılık bu...
    ikinci olasılık olası bir satış , devir , yeniden yapılanma hikayesiyle hisseyi 50 - 60 gibi rakamlardan pazarlamak...
    kağıdı pazarlamak için yabancıdaki toplu takasları dağıtıp gizlemeniz gerekir...
    üçüncü olsasılık hissenin kasası doldukça ağırlıktan batıyor olması...
    hisse başı kar 1,65 tl..hedef fiyat 1 yıllık kar 1,65 tl....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

2.  Alıntı Originally Posted by ulas Yazıyı Oku
    bugün bende bindim bu trene , bakalım sonumuz ne olacak
    alternatif bir kağıt bulursam inerim trenden
    size alternatif olarak hun enerjiyi tavsiye ederim.şirket resmen borç batağında .geliri yok gibi..borçlarını halka arz ediyor.ttkom gibi hisse başı 1,65 tl gelirle kasadaki ağırlıktan dolayı batan şirket yerine daha hafif kasası boş hun enerji ve hayali tabela şirketini öneririm

3. bugünlük benden bukadar yorum yeter beynim yandı.gidip biraz çalışayımda az daha ttkom alacak param olsun

4. Şirketin satışına ilişkin görüşmelerin çoktan tamamlandığını düşünüyorum. Bilanço da beklentilerin üzerinde gerçekleştiğine göre, mevcut yabancı satışına ilişkin tek bir açıklama kalıyor: Büyük yatırımcıların satış koşulları ile ilgili, olumsuz detay bilgiye sahip olduğu; fakat maalesef küçük yatırımcının henüz bu bilgiye sahip olmadığını düşünüyorum.
    İlerleyen zamanda, şu anki blok yabancı satışının nedeni anlaşılır.
    Şirketin satışının tamamlanmamış olması yada LYY'nin vadesi sonuna kadar Türk Telekom'u elinde tutacağını ihtimal dahilinde dahi görmüyorum.
    Varlık fonunun web sitesi incelendiğinde, yabancı yatırımcıya satışı yapılabilecek tek sektörün telekomünikasyon sektörü olduğu ortada. Kişisel fikrim; yukarıda da belirttiğim üzere, bu satışın çoktan gerçekleştiği. Ama, biz küçük yatırımcıya açıklanmayan ve büyüklerin bildiği ne var ki, böylesine satış baskısı altında.
    Görünen o ki, bu durumun cevabını öğrenmek için, hissede yabancı satışının bitmesini bekleyeceğiz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. TT 2021 bilançosu 5.760 kar ile %5.5 düştü dünden bu yana.
    Yabancı kime satıyor acaba, millette para mı kaldı, hep algı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    TT 2021 bilançosu 5.760 kar ile %5.5 düştü dünden bu yana.
    Yabancı kime satıyor acaba, millette para mı kaldı, hep algı.
    Yabancının satmayı kafasına koyduğu ilk tarih 25 Ocak'tan bugüne kadarki hareketler. Screenshot_2022-02-17-14-08-11-431_com.matriksmobile.android.main.jpg

7.  Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku
    Yabancının satmayı kafasına koyduğu ilk tarih 25 Ocak'tan bugüne kadarki hareketler. Screenshot_2022-02-17-14-08-11-431_com.matriksmobile.android.main.jpg

Teşekkürler.
    Bofa satışı nerede biterse artık, ya da devir işi.
    Az bir yardımcı oluyoruz kendilerine, gediğini kapatsın gariban banka.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    size alternatif olarak hun enerjiyi tavsiye ederim.şirket resmen borç batağında .geliri yok gibi..borçlarını halka arz ediyor.ttkom gibi hisse başı 1,65 tl gelirle kasadaki ağırlıktan dolayı batan şirket yerine daha hafif kasası boş hun enerji ve hayali tabela şirketini öneririm
    Dün TV de izledim… Halka arzdan gelen tutarı işletme sermayesi ek olarak kullanacağız dedi…

Sayfa 63/492 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •