Sayfa 63/281 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 2241 madde; 497 - 504 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Fiyata dahi bakmiyordum ,umrumda da değildi, yoldayım.Masallah taş gibi durmusuz .

Arkadaşlar bu tip hisselerin piyasası vardır.Antika gibidir bunlar.Bolunme günü veya onayi ile genellikle final yaparlar.Tum bedelsizlerde durum hemen hemen budur .Bu hisselerde temel analiz en son gündeme gelir .

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    endeksçi hocam büle takip et..

ahan da tepki geldi..

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    fmızp çok duragan kaldı 190-210 arası ve bu gün dün biraz hareketlendi 240 ı n üzeri yol açar ama endeks müsade etmeyecek gibi biraz soluklanmak en iyisi.dgerini size yazmıştım bir inceleyin diye 600-700 lerde şimdi 1800 lere vurdu şu aralar ttrak takibimde ve benim illaki uzun vade kontr şaşmam.
    traktör 525-530 arası gelirse düşünürüm.. kontr şu an pahalı benim için ileride belki hocam.. yapsın 96-97 alırım..

4. Üstadım bilgi ve deneyimlerinizi aktardığınız için teşekkür ediyorum. Borsada deneyim de oldukça önemli.
     Alıntı Originally Posted by trader nejdet Yazıyı Oku
    Fiyata dahi bakmiyordum ,umrumda da değildi, yoldayım.Masallah taş gibi durmusuz .

Arkadaşlar bu tip hisselerin piyasası vardır.Antika gibidir bunlar.Bolunme günü veya onayi ile genellikle final yaparlar.Tum bedelsizlerde durum hemen hemen budur .Bu hisselerde temel analiz en son gündeme gelir .
    CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    traktör 525-530 arası gelirse düşünürüm.. kontr şu an pahalı benim için ileride belki hocam.. yapsın 96-97 alırım..
    ben de beklemedeyim az biraz 555 den almıştım kontr yi de şimdilik takip için azcık da ondan ama poltk si 1600 lerden verdim beklerim düşsün diye namızsız yukarı vurur aşagı gelmez.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. As bayrakları, As bayrakları

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    ben de beklemedeyim az biraz 555 den almıştım kontr yi de şimdilik takip için azcık da ondan ama poltk si 1600 lerden verdim beklerim düşsün diye namızsız yukarı vurur aşagı gelmez.
    Abi imzanın karizmasina bak sen hele .Ne güldüm

Bizim buralarda da s....mecegim essege yular bağlamam derler

8.  Alıntı Originally Posted by trader nejdet Yazıyı Oku
    Abi imzanın karizmasina bak sen hele .Ne güldüm

Bizim buralarda da s....mecegim essege yular bağlamam derler
    eee bizde de denir de yakışmaz işte anlayan anlar misali
    bu bfren gene 2000 leri yagdedecek gibi ne günlerdi o günler 125 lerden taaa nireler ve bölünmemiş hali aslan fmızp petrolofisi tupraş enka afyon petkim hey gidi günler hey sermayeleri de bu günkünden daha kıytırıkdı bir de kepez çeaş vardı ki 120 bin -500 bin sermayeli içimden çıkmıyor bu haramzedelerin el koyup bizleri bu şekilde baglamaları umarım iyi bir iktidar gelirde bizlerle de helalleşir bu devlet onların günahını gelen iktidar temizler.
    şimdiki gibi bürüt yasakçıları da yoktu çift seans sabah%20-ögleden sonra%20 giden yolunu alan haftalarca tavan giderdi.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 63/281 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •