Sayfa 633/1001 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: Viop LIV

1. Ozan ATASOY ����
    @OzanAtasoyTR
    ·
    39d
    Bir hisse var hazır görünüyor..
    Bildirimler açık mı ����
    Ytd.

memed nerdesin sabah akşam vıop yapmayın teknik analiz yok diyorsun , burada vıop la takılan çok az teknik analzide öyle nefesi tüketme burada kuş sitesine git bunlarla uğraş bak adam ne yazmış yukarda dolu orada bunlardan bu borsayı bunlardan temizle
    gazan mübarek olsun tepeci memed
    FORMASYON AVCISI -53

2. Bu sefer kararli gidiyor kiracak zincirlerini

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Benim duyduguma gore dizel ve benzine 6 ve lpg ye 4 lira zam gelecek
    yılbaşından sonra yeni vergi düzenlemesi gelirse dediğin olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bu memed gizli vıop çu ona göre
    bakmayın vıop yapmayın demesine teknik analiz yok demesine hepsini kendisi yapıyor
    VOB mi diyorsunuz?

5. an itibariyle .... 1 aylık ayılıktan sonra banka + enerji + yan tahta kısa vade* bir portfoy oluşturdum .. damarlarımda kalan ayı kanını temizlemeye çalışıyorum ...alıcı ayarlarım düzelmeye başladı.. kısmet .. ytd .. herkese bol şans ...

* : şimdilik kısa vade .. duruma göre orta vadeye dönüştürebilirim .. ytd
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    hayır salgın ayağına çakal çalışanlar da izin koparmaya başlamış, ben ona gülüyorum

yahu zaten grip mevsimi, üstelik okullar açıldı, virus ların dolaşım hızı arttı...dolayısıyla yayılma olacaktır..mevsimsel olarak.

ama hassas olanlara maske öneririm, pandemiden bağımsız, mevsim geçişlerinde, okullar açıldığında maske kullanmak mantıklı...illa covid e gerek yok, bünyesi zayıf olanı normal grip de ciddi yatırır.
    seni bilime saygı göstermeye davet ediyorum düzdünyacılıkla bi yere varamayız

aşağıdaki habere ne diyosun ? bir eyt uzmanı olarak 45 sene boyunca çalışmış olmak senin için ne anlama gelirdi mesela ??

https://t24.com.tr/haber/almanya-da-...rtiyor,1130504

"Almanya'da 1 milyon 123 bin kişi, emekli olmasına rağmen çalışmayı sürdürüyor. Sol Parti'ye göre bunun en önemli nedeni emekli maaşlarının geçinmeye yetmemesi..
    Sol Parti'nin bir diğer soru önergesine Çalışma Bakanlığı'nın geçen hafta içinde verdiği yanıta göre, Almanya'da tam zamanlı olarak çalışan yaklaşık 22 milyon kişiden 9,3 milyonu yaşlandığında bin 500 eurodan daha az emekli maaşı alacak. Bir kişinin yaşlılıkta bin 500 euro maaş alabilmesi için haftada 40 saat olmak üzere 45 yıl boyunca çalışmış olması ve brüt olarak ayda yaklaşık 3 bin 602 euro kazanması gerekiyor. AFP"

7.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    VOB mi diyorsunuz?
    bak ben pıst 100 diyorum takılma bu işlere sen git kuş sitesindeki insanları kurtar memed sana ihtiyacı var bu piyasanın
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    verirse 836650 lönk oluruz...

hem spot hem vadelide satmanın bedeli İNFO'ya ödetilir

NOT: 55GHO...840800 OLDU
    851050 yazmıştım...850 den döndü.. ilk turu kaçırdım

846300 ü keserse 849050 den reverse ŞORT

spotta SATICILAR var...ve diri duruyorlar şimdilik

bu fiyattan da satıyorlarsa vardır bir hikmeti

Sayfa 633/1001 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri