Sayfa 638/984 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Tahtacı oyun oynamayı bırak, yeter al-satçıları zengin ettiğin.. Bu hafta bilançoda var, sayılı günlerin bitiyor.
    Bilanço 20 ağustos olması lazım..

2.  Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    Bilanço 20 ağustos olması lazım..
    Konsolide olmayanlar için 9 Ağustos son diye biliyorum, bekletip sadece konsolide olanı 20' sinde gönderebilirler mi o konuda tam fikir sahibi değilim.

3.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Konsolide olmayanlar için 9 Ağustos son diye biliyorum, bekletip sadece konsolide olanı 20' sinde gönderebilirler mi o konuda tam fikir sahibi değilim.
    Hürriyet gazete konsolide olarak yayınlıyor diye biliyorum.. Bu nedenle 20 ağustos olmalı..

Kritik 2 haftaya girdik hem 3 ay dolmuş olacak hem bilanço tarihi gelecek ikiside çakışıyor.. Hangisi önce gelecek nasıl bir atraksiyon yapacaklar görücez.. O kadar bekledik bir 2 hafta daha sabır

4.  Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    Hürriyet gazete konsolide olarak yayınlıyor diye biliyorum.. Bu nedenle 20 ağustos olmalı..
    Evet baktım konsolide dediğiniz gibi

5. Son tarih 27 sine uzatıldı diye biliyorum , bloombergde haberlerde duymuştum...

6. hissede yeniyim öncelikle herkese rabbim hayırlı kazançlar nasip etsin. çağrı fiyatı konusunda kısaca bilgi veren olursa minnettar olurum

7. Ya sabır ,SPK -kararini ver artık yeter kivirttigin.

Bayram haftası yada Bayram sonrası ilk bültende kararın çıkma olasılığı daha fazla. 23 mayıs 23 Ağustos. Geçen gün gazeteye bakayım dedim, 10,5 sayfa kamu ilanı. Gazetenin 1/3 ü kamu ilanıyla dolu. Ama Türkcell ilanı göremedim. Halbuki Türkcell en büyük reklam verenlerden biri. Hala Doğan’daki gibi Türkcell ilanlarının olmayışı garip geldi. Ne zamanki onun da reklamları gazetede boy boy yer alır içim daha da rahatlar. Denildiği gibi tirajda azalma olsa da karlılık artacak gibi. Bakalım ne olacak.

Sayfa 638/984 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •