Sayfa 64/1223 İlkİlk ... 14546263646566741141645641064 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. spot

Çok belirgin bir durum yok Deutsche biraz satıyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Hıristiyan Hollanda da ve musevi İsrail de Ki bu iki ülke dünya da tarım konusunda liderdir.. üretim büyük bir çoğunlukla ile kooperatifler aracılığı ile yapılıyor. Orada çalınmıyorsa, Çalınan yerlerde ahlaki bir sorun olmalı.. Bu yozlaşma yapısal ve karekteristlik bir nedene dayanıyorsa bir şey yapılamaz tabii ki..
    Ama ben Anadolu halkının böyle bir karekteristlik yozlaşma içinde olduğunu düşünmüyorum.
    bende düşünmüyorum, saydığın ülkelerde kooperatifler çalmayı yapınca cezası büyük demekki, vay sen nasıl kralın malını çalarsın hesabı, burada elini kolunu salladı gezdi çalan müdürler, ondan olsa gerek güven diye bişey olmuyor, güven için bikaçını sallandıracaksın bak ozaamn çalan müdür görecekmisin...müdür akıllı halk cahil ya ondan oldu bunlar...

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Belki herkes fotoğrafını paylaşırsa anlayabiliriz.(ama fotoğraflar güneş gözlüksüz olsun )
    Çocukken görünmezlik pelerini hayal etmiştim.
    Şimdi nufus arttı kimse seni bilmeden uzun yıllar kalabalık arasında yaşayabilirsin.

Öte yandan AVM de markette unlu kişilerle sunucularla vs karşılaşınca içinden selam vermesek ayıp olur mu diye geçiyor sonradan tanışmadığını hatırlıyorsun. Onlar da alışmış ortada kimse yokmuş gibi dolaşıyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

ABD Yüksek Mahkemesi, Trump'ın seyahat yasağına onay verdi

Amerika'nın Sesi internet sitesinde yayınlanan haber aşağıda bulunuyor:

ABD Anayasa Mahkemesi Başkan Trump'ın çoğu Müslüman, bazı ülkelere uyguladığı seyahat yasağı kararına destek verdi. Karar 9 üyeli mahkemede, 5 muhafazakar üyenin çoğunluğuyla alındı. Vatandaşlarının Amerika'ya seyahatinin olarak yasaklandığı ülkeler arasında Suriye, İran, Yemen, Libya, Somali ve Müslüman olmayan Venezüella ve Kuzey Kore bulunuyor

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.amerikaninsesi.com/a/abd...y/4455158.html

Demokrasinin beşiği haaaaa...!!!

5.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Hıristiyan Hollanda da ve musevi İsrail de Ki bu iki ülke dünya da tarım konusunda liderdir.. üretim büyük bir çoğunlukla ile kooperatifler aracılığı ile yapılıyor. Orada çalınmıyorsa, Çalınan yerlerde ahlaki bir sorun olmalı.. Bu yozlaşma yapısal ve karekteristlik bir nedene dayanıyorsa bir şey yapılamaz tabii ki..
    Ama ben Anadolu halkının böyle bir karekteristlik yozlaşma içinde olduğunu düşünmüyorum.
    Ben düşünüyorum valla...Hollanda da , İsrailde olmaz bizde olur, çalınır...

6. KABİNE yi bekliyormuş herkes

Yahu kabine Yok bizde

Mehmet merill de çalıştı

Rte nin Londra’da dediklerini nasıl gitti izah etti

Mehmet’e e sen neye bakıyorsun demezler mi

Londra’da ki 27 yaşındaki tıfıl trader a ülkemle dalga geçirtmezdim ben orda olsaydım

7. okumuşlar biraz edep öğretilse olabilir, ama öğretilmeden piyasaya salınıyor, liyakat falan hak getire, asalet yok, o zaman çalar bizim okumuşumuz vesselam..

8. hayır kooperatifin işçisi çalıyor desek tamamda, cahil değil mübarek okumuş müdür olmuş, ama ne oldum delisi olmuş, halada öyle oluyor ya ne zaman düzelir o zaman adam oluruz...

Sayfa 64/1223 İlkİlk ... 14546263646566741141645641064 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •