Sayfa 643/803 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. [IMG][/IMG]

PGSUS....... 200 günlük ortalamaya gelirse 1000 lot alıp bekleyecegim..........
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

PGSUS....... 200 günlük ortalamaya gelirse 1000 lot alıp bekleyecegim..........
    Müthiş kağıt ama başına gelmedik kalmadı...
    İyice düşerse bilanço öncesi tepkiye oynarım...
    Açıkcası dün ve bugün 72.xx den kısalacaktım ama rahatsız oldum...
    Benim çalıştığım aracı kurumlardan birinin hedef fiyatı 155 di şu olaylar öncesi...

3. Zülfü hocam, 2 haftadır takip ediyorum...
    Tam uzlaşma saati geldiği sırada yaklaşık 150-200 puan yukarı sürüyor her seferinde...
    Dikkatinizi çekdi mi?
    Yoksa hep bana mı denk geliyor, endeks varsa elimde her seferinde satacaksam uzlaşmayı bekliyorum ve fark ediyor...
    Belki de paranoya ama sanki...

4.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Zülfü hocam, 2 haftadır takip ediyorum...
    Tam uzlaşma saati geldiği sırada yaklaşık 150-200 puan yukarı sürüyor her seferinde...
    Dikkatinizi çekdi mi?
    Yoksa hep bana mı denk geliyor, endeks varsa elimde her seferinde satacaksam uzlaşmayı bekliyorum ve fark ediyor...
    Belki de paranoya ama sanki...
    Takip edeyim... Bu robot işinden sonra herşey cok değişti........ Zarar yazdığım gündü galiba bir kademeye 150 tane alış yolladım.Ben yollamam ile 2 kademe kalması bir oldu... Gelen emire göre robot senin emirden önce emir gönderiyor... VİOP çok sakat olmaya başladı.......O yüzden uzak duruyorum... İşlem yapacaksanda çok minik işlemler yapmak lazım.....5 lira alıp eve gideceksin.

Bu arada spotta 5 lira almak daha güzel..... Aldın zarar ettin bekle yerine geliyor tekrar.........
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

5.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Müthiş kağıt ama başına gelmedik kalmadı...
    İyice düşerse bilanço öncesi tepkiye oynarım...
    Açıkcası dün ve bugün 72.xx den kısalacaktım ama rahatsız oldum...
    Benim çalıştığım aracı kurumlardan birinin hedef fiyatı 155 di şu olaylar öncesi...
    Alıp tutmak için hisse kötü iken almak lazım İyiken alırsan para kazanamazsın.....Alırken kazanacaksın.....Tabiki sorunlu bir şirket olmayacak bu dediğim....

6. Piyasa yerleşiyor gibi ama bir tamamlanmamışlık var..

kochl çoğunu kapattım, az kaldı. Eve nispeten rahat gideyim diye düşündüm.

7. 564 : TLREF Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı 11.7303 oldu

TLREF Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı 11.7303 oldu.
    Veri dün 11.1778'di.

TLREF Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı- Tablo (Şubat)

Tarih TLREF Oranı
    ---------------------------
    07.02.2020 11.7303
    06.02.2020 11.1778
    05.02.2020 10.7334
    04.02.2020 10.5643
    03.02.2020 10.5172

-iDeal Haber Merkezi-
    - twitter.com/iDealDataHaber // www.idealdata.com.tr -

8. Arkadaşlar ben spotta işlem yapmaya devam edeceğim... Belki bazen XU030 dışı hisselerde alabilirim......Onlarıda bu başlık altında yazman uygun olmaz.......Viop dan sonra bu başlıkta benim görevim sona ermiştir....Burası forum tabiki gene bu forumda olacagım viop yazmayacagım...Kalmak isteyen yazamak isteyen devam edebilir........Bu başlık sayesinde Sn Zinedrimed Sn Oyunagelenadam gibi iki arkadaş daha edindim.. Sn BaşKara eski bir dost... bu vesile ile herkese teşekkür ederim....

Sayfa 643/803 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •