Sayfa 645/910 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 7278 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by kemalkaya Yazıyı Oku
    3-4 senedir bjk ve ts de byk zararla bekliyorum. Cok sukur sonunda ts artiya dondu. Yok tesislere devlet havaalani pisti yapcak, hisse 6-8 tl arasi falan olcak dediler 3.24 ortalamayla elime vermislerdi. Sonra bekle dur.
    Suan ts icin hersey olumlu..
    Borclar digerlerine gore cok daha az, gelirler artmis, topculari para ediyo, takim iyi oynuyo, otesi sampiyonlugun en guclu adayi, daha 13 hafta var ve rekabet oldukca takim hisseleri primlenmeye devam eder, yol uzun yani..
    Ama unitmayinki hisse 0.78 lerden geldi ve yazin %200 den sermaye artirimi yapti..babalar hisselerinin iki kati kadar 1 tl den hisse aldilar. Bunlari birilerinin eline vercekler tabi en dogru zamanda en dogru fiyattan..ona gore ayik olun faik olmayin

Herkese bol kazanclar. Yazdiklarim; gorduklerim ve yasadiklarimdir, herhangi bir yatirim tavsiyesi degildir. Saygilar.
    kaçtan satalım zararcı kemalim 2.11 maliyetten 2 ay önce almıştım sen bilir gibisin.....

2.  Alıntı Originally Posted by tanirdeniz35 Yazıyı Oku
    Karını alan yavaştan yol alsın . Üzülürsünüz sonra . Meydanı babalara bırakın. Fener kupa maçında ts nin gazını alır. Ligde de dikiş tutmaz . Geçen senelerde beşiktaşı hatırlayın . Adamlar sahaya çıkmadı. Sonra durum ortada. Beşiktaş için çöküş.
    O Fenerbahçe bir önceki maçtan farklı bir Trabzon ile oynayacak..

3.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    kaçtan satalım zararcı kemalim 2.11 maliyetten 2 ay önce almıştım sen bilir gibisin.....
    Su sorunuza net bir cevap verebilcek adam ya spektir, yada alim Maalesef..En iyi borsaci hayatinda en fazla iki sefer en dipten aldigi hisseleri en tepeden verebilirmis derler..Ama masallah guzel fiyattan dogru zamanda aldiginiz belli..
    Ben sadece spek gibi dusunmeye calisiyorum artik, cnk hepsinin hareketleri vs. hep benzer..

Size su olayi anlatabilirim..Yillar once bjk ve vestel aylarca 1.5 tl de gitti...Snr Fikret Orman geldi, feda yapti, bilancoyu + yapti, guzel topcular getirdi, iki sene sampiyon yapti, avrupada basari vs.. hisse 6,5-7 arasi cikti 1,5 senede; vestel 4,5 tl oldu o arada..guzel gunler bitti bjk geri ayni yere vestel ise 17 tl ye geldi..Ben 7 tl olan hisseyi 4,96 tl den ucuzladi yine cikacak diye algi yoluyla aldim..yillarca bekledim..gecen hafta 3 tl’den sattim..son 2-3 senedir bjk 3-4 arasina cikar sezon icinde, rekabetten kopunca tekrar 1,5 tl ye geri iner..tabi zarar oldugu icin satmazdimm..anladimki spor hisselerinde en iyi al sat yaparak kazanabiliriz..eminim 3 ay sonra 1,5 tl den yine alabilecegim bjk’yi..
    Ayni hikaye simdi ts icin oluyor..helal olsun adamlara yonetim iyi, takim iyi, sonuclar iyi..ama ts artik cogu guzel seyi primledi gibime geliyor..artik spek elindeki mallari millete yigmasi lazim..tek soru suan hisse 4 lira olsa Ben dahil herkes atlar, ote yandan spek elindeki milyonlarca hisseyi toptan 4 tl den verebilse dusunmeden verir..
    Bu sene ts icin ilk sene, ins seneyede kafaya oynar ve rekabet icinde kalir, boylece geldigi yerlerin biraz daha yukarisindan seneye baslar hisse digeri olarak..ama seneye sezonda nasil ilerler Allah bilir..
    Ortam kotu savas Rusya-Iran-Usa derken ilerleyen gunler bisti yipraccak..Bu coronovirus Ugurcan a bulasir demiyorum;) ama belliki transfermarketi ve gelirleri etkileyecek..
    Biz bu seneye odaklanalim Gs-Ts rekabetinin devami icin dua edelim..edelimki hisselere olan talebi spekler kullansin ve bizler icin al-sat sansi dogsunn..Lider kimolursa olsun farki acar, Ts nin primlemeye devam edecegi bir sampiyonluk kalmazsa spek kimseye gun yuzu gostermez..
    Ins en yuksekten en yuksek karla satarsiniz..
    Ytd. Herkese bol kazanclar..

4.  Alıntı Originally Posted by tanirdeniz35 Yazıyı Oku
    Karını alan yavaştan yol alsın . Üzülürsünüz sonra . Meydanı babalara bırakın. Fener kupa maçında ts nin gazını alır. Ligde de dikiş tutmaz . Geçen senelerde beşiktaşı hatırlayın . Adamlar sahaya çıkmadı. Sonra durum ortada. Beşiktaş için çöküş.
    sen genemi geldin, dip 4.0..deyinde biri sövmüştü sana, Şimdi bak 6.34 hissenin ederi.Hissen yoksa niye yazıyorsun.

5. TS spor şampiyonluğu kadar panter Uğurcan, Sörloth ve diğerlerini 20 milyonun üzerinde satabilirse mükemmel olur. Elinde hisse olmayan tabiki hisseyi kötüleyecektir. Normal şeyler bunlar. Ytd

6. 'Şirketimiz ile Profesyonel Futbolcumuz Daniel Andre Sturridge arasında imzalanmış olan, 21.08.2019 başlangıç 31.05.2021 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yapılan fesih anlaşması gereğince, futbolcu, ileriye dönük tüm hak ve alacaklarından vazgeçmiştir.

7. Haydi geçmiş olsun, ben 6.36 dan çıktım, speğimiz mal çıkmaya başladı, tspor yendikçe hızlı aşağı yenildikçe mal veremeyeceği için beklemeye alacaktır, dua edelimde yenilsin ve speğimiz mal çıkamasın, yoksa 1 tl ye düşmesi 10 seansa bakar....

8.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Haydi geçmiş olsun, ben 6.36 dan çıktım, speğimiz mal çıkmaya başladı, tspor yendikçe hızlı aşağı yenildikçe mal veremeyeceği için beklemeye alacaktır, dua edelimde yenilsin ve speğimiz mal çıkamasın, yoksa 1 tl ye düşmesi 10 seansa bakar....
    olabilir mal çıkıyorsa sakat....hayırlı olsun

Sayfa 645/910 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •