Sayfa 65/195 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 513 - 520 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. Burada herkes atıp tutuyor.cesareti olan benim gibi,maliyetini ve lotunu belirtir.o zaman kim ne kadar bu hisseye güveniyor anlarız.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum...........Piyasa yapıcı

Aşkolsun seovoice! Bu hisseyi ben önce Ahmet kara olarak my net te 2015 başından beri yazdım.yazmakla kalmadım 48 kr maliyetle 550 bin topladım,siz ne yaptınız boş boş yazdınız. 41 kr taban olduktan sonra ki gün kim toplamış bi bak bakalım.Burada işkembe den atmakla olmuyor bu işler.kaplamacıyı bile 1 TL de yazan benim.kalkınmada 1,7 TL de destek atan benim.yaprakta 1,7 TL de destek atan benim.siz ancak 2 - 3 kat prim yaptığında keşfedersiniz.bırakın bu grafik hikayelerini.kaplaminde düşerken hangi grafik işledi? Çıkarken hangi grafik işledi.? Boş işlerle uğraşmayin. Bi hisse özkaynaklarının yarı fiyatında işlem görüyorsa ben toplarım. Grafik mı ! Ha ha ha ha ha

aç koynunu kuş konsun ahmetkara/beyazsayfa.. iyide mekan hissenet mynet değilki? 2015 in başımı? bakim.. 2015 in başı hisse 77 krş muş? e daha uzun vade düşüşü bile bitmemiş başında.. 2 sene mal taşıtmışın millete tüh allah senin cızırtını versin.. bak ben 22 ağustos 2016 da ötüşümü yaptım.. iyi şakımışmıyım zupohahaha

Ek 2387

Ek 2388

Ek 2389

Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    hala düzeltme gelmedi! enteresane importante sinyor terime..

Ek 2369
    sn. seavoice, beklediğiniz teknik düzeltmenin seviyeleri hakkında bilgi vermeniz mümkün mü acaba? bol kazançlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Burada herkes atıp tutuyor.cesareti olan benim gibi,maliyetini ve lotunu belirtir.o zaman kim ne kadar bu hisseye güveniyor anlarız.

e atıp tutuyorsam niye şu hissenin grafiği nasıl bu hissenin nasıl diye sordun bana hep? tırışka olarak gördüğün grafik teknik meknik tırıvırı dediğinin durumunu niye sorarsın? hem öylesin hem böylesin, hem ahmetkarasın hem beyazsayfasın.. brüt olma net ol..

5. Ben biraz teknik calıştım fincanın kulbunu görmeden (4 lira ) satmayacağım

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Ben biraz teknik calıştım fincanın kulbunu görmeden (4 lira ) satmayacağım

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu yorumların icinde en tekniği senin ki oldu....

7.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    sn. seavoice, beklediğiniz teknik düzeltmenin seviyeleri hakkında bilgi vermeniz mümkün mü acaba? bol kazançlar
    Teknik düzeltme yaptı zaten.1,35 ten 1,17 ye düzeltti.fazlasını bekleme.anlamadınızmı hala toplayanların acelesi var.kimbilir bizim bilmediğimiz anlaşmalar vardır,yakında kokusu çıkar.benim senaryom şöyle; 2,5 aylığına piyasa yapıcısı alıp fiyatı 2 TL nin üzerine atıp, temmuzda B grubuna geçirirler.diğer senaryo ise; patron kendisi topluyordur ve şirketine borsada iyi bir piyasa değeri oluşturup, raysg yi yüksek fiyattan büyük sigorta şirketlerine satmak.

8.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    e atıp tutuyorsam niye şu hissenin grafiği nasıl bu hissenin nasıl diye sordun bana hep? tırışka olarak gördüğün grafik teknik meknik tırıvırı dediğinin durumunu niye sorarsın? hem öylesin hem böylesin, hem ahmetkarasın hem beyazsayfasın.. brüt olma net ol..
    Zaten net im. Hem Ahmet hem beyaz olduğunu söylüyorum.net olmasam söylemem.benim teknikle işim olmaz,sana sorarım ama kendi bildiğimi yaparım.ekranı seyreder,alımı ,satımı o anda karar veririm.

Sayfa 65/195 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •