Sayfa 65/163 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 1297 madde; 513 - 520 arası.

Konu: NASIL YATIRIM YAPILMALI __Ekoocean

1.  Alıntı Originally Posted by ocean1987 Yazıyı Oku
    ZOREN- GÜNLÜK-İSTK-FİBO SEVİYELERİNE DİKKAT.

Bu çalışma özelinde küçük bir eleştirim olacak
    Düşüşlerde fibo desteği aradığınızda bu şekilde çizilebilir di ki zaten hiç bir fibo seviyesi 16.12.2014 ve 16.03 2015 tarihleri hariç düşerken destek olarak çalışmamış

fibo dirençlerinin tesbiti için fibo nun 11.12.2015 tarihinde gördüğü en düşük seviye olan 0.96 dip seviyesinden zirveye doğru çizilmesi gerekmezmiydi böylelikle direnç olarak çalışması beklenen % 50 fibo seviyesi geri alım noktası seyiye direncinin 1.55 değil 1.71 olduğu görünürdü
    Ayrıca düşerken destek olmayan fibo seviyelerinin yükselirken direnç olması da beklenebilirmi?
    saygılar - selamlar

Alıntı Originally Posted by mecosansey Yazıyı Oku
    Bu çalışma özelinde küçük bir eleştirim olacak
    Düşüşlerde fibo desteği aradığınızda bu şekilde çizilebilir di ki zaten hiç bir fibo seviyesi 16.12.2014 ve 16.03 2015 tarihleri hariç düşerken destek olarak çalışmamış

fibo dirençlerinin tesbiti için fibo nun 11.12.2015 tarihinde gördüğü en düşük seviye olan 0.96 dip seviyesinden zirveye doğru çizilmesi gerekmezmiydi böylelikle direnç olarak çalışması beklenen % 50 fibo seviyesi geri alım noktası seyiye direncinin 1.55 değil 1.71 olduğu görünürdü
    Ayrıca düşerken destek olmayan fibo seviyelerinin yükselirken direnç olması da beklenebilirmi?
    saygılar - selamlar
    %50 fibo seviyesi sizce bu grafikte boş mu? O zaman izleyelim görelim ben %50 sevilerin geçilmesi halinde hareketlerin hızlanacağını düşünüyorum bir de %61 seviyleri nasıl önemsiz olur hissenin o seviylerdeki bir alttaki haline bir de üstteki haline bakın .Bu yorumdur iki kişinin farklı yorumlaması doğaldır Sizle aynı açıdan bakmıyoruz...Saygılar bol kazançlar.

VERTU -GRAFİĞİNİ ÇOK BEĞENDİM DİPTEN GELEN BİR TOBO VE UZUN VADEDE KIRILAN BİR DÜŞEN KANAL DİRENCİ İZLEMEKTE FAYDA VAR ENDEKSE TERS GİDEBLR

#OYAYO - İSTK -GÜNLÜK-TL-BU HİSSE'DE YAKLAŞIK 2 AYDIR BAŞLAYAN BİR YÜKSELİŞ HAREKETİ VAR AMA FİBO SEVİYELERİNE DİKKAT ETMEK LAZIM-POZİTİFİM.

5. ben fibo seviyelerinin önemsiz olduğunu söylemedim dipten dönüşler için fibo yu yanlış kullandığınızı belirttim zirveden düşüşlerde sizin paylaşımınız doğru

fakat zoren örneğinde olduğu gibi dipten dönüşlerde aşağıdaki örnekteki gibi olmalıydı sadece onu belirtmeye çalıştım
    harcadığınız emekler için teşekkür ederim
    selamlar

https://www.forexkocu.com/forex/egit...sil-kullanilir

Alıntı Originally Posted by mecosansey Yazıyı Oku
    ben fibo seviyelerinin önemsiz olduğunu söylemedim dipten dönüşler için fibo yu yanlış kullandığınızı belirttim zirveden düşüşlerde sizin paylaşımınız doğru

fakat zoren örneğinde olduğu gibi dipten dönüşlerde aşağıdaki örnekteki gibi olmalıydı sadece onu belirtmeye çalıştım
    harcadığınız emekler için teşekkür ederim
    selamlar

https://www.forexkocu.com/forex/egit...sil-kullanilir
    teşekkürler Sizin gibi ciddi anlamda bilgi veren yanlışları düzelten Arkadaşları ve yorumları seviyorum.Selamlar ,saygılar bol kazançlar.

TATGD -GÜNLÜK-TL-GÖRÜNTÜ FİNCAN+KULP BENZİYOR 7,30 ÖNEMLİ ÜZERİNDE KALMASI ÇOK ÖENMLİ

8. Hocam bjk analizi ve thy analizi alabilir miyiz

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 65/163 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •