Sayfa 655/1002 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: Viop XXXVIII

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Atatürk havaalanı yeşilköy e,
    Sivil, askeri uçuşlara kapalı alana 9000 üzeri
    2021 de uçak iniş yapmış...

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne taşıyorlar acaba. Bunun ne anlama geldiğini bilen, bunu anlayabilecek, bunu düşünebilecek kapasitede bile çok az insan var ülkede. Cehalet zirve yaptı a.q. Çiftliğe çevirdiler güzelim ülkeyi.

2. Nassiniz gencler. İyi mi bule. Motorin, benzin, lpg, elentrik, dogalgaz. Siradaa alkol ve cigaraaaa. Gidiklarim siziii. Enflasyon eksu gelecek Ocakta eksu eksu

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Nassiniz gencler. İyi mi bule. Motorin, benzin, lpg, elentrik, dogalgaz. Siradaa alkol ve cigaraaaa. Gidiklarim siziii. Enflasyon eksu gelecek Ocakta eksu eksu
    Sonra da doları çökerttik, enflasyonu da indirdik olacak. Zeka özürlüler de halay çekmeye devam edecek gıda, elektrik, doğalgaz, benzin-motorin zam kazıklarını bir yerlerinde taşımaya devam ederek
    Tek bir ekmeğe 5-6 lira verince ağlamak yok ulan. Halay çekmeye devam edin.

4. Yeni yıla ne modda giriyoruz. Teşekkür ederiz katkısı olanlara
    Son düzenleme : emregunes; 01-01-2022 saat: 02:34.

5. Erkenden yattim. Guzel uyumusum keske uyanmasaydim. Saplamaya devam.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Sizi kırmamak için dolar alan adam hikayene daha önce bir cevap yazmadım. Ama yeter artık. Biir suçlu arayacak isen, kendini bu hırsızlardan korumak için 3-5 dolar alan adam yerine, hazineyi soyan, merkez bankasının 140 milyar dolarını iç eden ve 3-5 milyar dolarlık iş için 150 milyar dolar hazine garantisi verenlerde ara Bozkurt.
    Artık görün bu ülkenin niye bu halde olduğunu, saçma sapan bahanelerde aramayın fakirleşmenin nedenini. Görün artık sarayların, kamunun, şatafatın ne kadar dolar yediğini. Görün artık tepedekilerin servetini, gemiciklerini.
    Ya da görmeyin, kapatın gözlerinizi. Hızlı fakirleşmeye devam edin.
    Daha ilave edilecek şeylerde var ama bu adarını anlarlarsa buda bişeydir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Doğalgaz ve elektrik kullNmasak nebatinin parlayan gözler hepimizi ısıtmaya yeter mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Erkenden yattim. Guzel uyumusum keske uyanmasaydim. Saplamaya devam.
    Kombiyi klimayı gece kapatmışsındır inşallah.
    Gir şimdi yorganın altına çıkma bugün yataktan baya kar edersin

Sayfa 655/1002 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •