Sayfa 655/1007 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: Viop XL

1. Ne haber geldi sanki bir düşüş oldu. Belki BBVA'ya biri hisse devir etti moral bozacak yarın.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Adana'daki taşınmazlar için en yüksek teklif, SASA Polyester Sanayi AŞ tarafından verildi

Özelleştirme kapsam ve programında bulunan, Adana'nın Yumurtalık ilçesindeki taşınmazların nihai pazarlık görüşmesi gerçekleştirildi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Maliye Hazinesi adına kayıtlı Adana'nın Yumurtalık ilçesi Akyuva, Demirtaş ve Hunutlu mahallelerinde yer alan 116 adet parselin/hissenin toplamı 4 milyon 58 bin 685,13 metrekare (bir bütün halinde) yüzölçümlü taşınmazlar ve bu taşınmazlar üzerinde bulunan yapıların özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesi yapıldı.

Nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek teklif, 2 milyar 139 milyon lirayla SASA Polyester Sanayi Anonim Şirketi tarafından verildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

500 tl cıvarı m2 si.

YTD

ben tavan tavandan başka birşey göremiyorum arkadaşlar

siz nereye bakıyonuz hangi borsa orası ?

4. Macaristan Dışişleri: Rus doğalgazını ruble ile ödemeke AB yaptırımlarının ihlali anlamına gelmez - Sputnik

Petro dolar devri kapanıp Gazpro ve Petro Ruble devri başlayacak.
    Ruble rezerv para olacak/MI.?

YTD

5. Rusya Ruble'yi altına endeksledi diye bir laf geçti geçen TV'de. Detaylı bir açıklama görmedim henüz.

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Satış olunca hemen short açılıyor.Herif çuvala doldurup yükseklere çıkartıyor..
    aylık %5 hedef nasıl gidiyor...

kendim için ben onu %6 ya güncelledim...

7. BOP un yerine yeni Hazar devleti kurulacak/MI.?

8. Twitter'da Rusya'nın BM Güvenlik Konseyi üyeliği SSCB dağıldıktan sonra tekrar oylanmadı diye haber vardı geçen gün. Psikolojik harp de var.

Sayfa 655/1007 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •