Onemli Gunler Banner
Sayfa 659/1024 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    Yeni Akit: ABD, doların yerini TL'nin almasından korkuyor

http://t24.com.tr/haber/yeni-akit-ab...orkuyor,690702
    Hayır bu ülkede yaşamıyor olsam diyeceğim çok şey varda ne yazık ki aynı kaderi paylaşıyoruz bunlarla korkunç olan bu. O halde dibine kadar Dolar, taki beterin beterini görüp tüm bunlara YETER denilene kadar, hem %50 ile değil %100 ile.

2. Sn.umutabi merhaba bende sizinle fikir olarak anca beter olunca anlarlar ve yeter derler diye düşünüyordum ama sanki beter olununca yeter de olunmayacak gibi en acısı o

Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    bakanımız

halkımız gönül rahatlığıyla etlerini yiyebilirler

herşey yolunda

demiş...
    Hafızamda RADYASYONLU ÇAYLARI millete gönül rahatlığı ile içiren bir o çocuğu kaldı. Geberdi gitti galiba gebermeden öncede ağızıyla itiraf edip o çaylar radyasyonluydu demişti.

Alıntı Originally Posted by memot Yazıyı Oku
    Sn.umutabi merhaba bende sizinle fikir olarak anca beter olunca anlarlar ve yeter derler diye düşünüyordum ama sanki beter olununca yeter de olunmayacak gibi en acısı o
    Olur olur, ben bunların ciğerini bilirim, analarına sinkaf edilince yutarlar ama cepleri boş kalınca kimseyi tanımazlar.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Bunların Bonolarını çıkardıkları bonoları alan kerizlere ne demeli.!!!!????
    Niyazi.!!
    Kaç tane BES şirketi aldı acep ! BES çiler size tavsiyem sigortacılarınıza sorun sizin paraları nerelerde badem ediyorlar, pardon değerlendiriyorlar !...

7. Yazılarım kayboluyor.herkez küfürlü dahi paylaşım yaptığı halde yazıları silinmezken benim yazılarımı kim siliyor.

8. Burada bazı insanlar ayrıcalıklımı acaba

Sayfa 659/1024 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •