Sayfa 660/996 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: Viop - XXIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by taka Yazıyı Oku
    sanki hedef 2001-2003 bölgesi gibi.zira endeks ve garanda aynı bölgede.bu arada birkaç yıldır ilk defa sistemlere bakıyorum.acemi kalmış olabilirim.
    aynen bende tam onu çiziyordum. kafalarda o zaman ki ortama benzer bi bankacılık batış korkusu oluşuyor.

sorunlu krediler ne olacak korkusu... şu anda bile millet bankalardan nefret etti. normalde herkesin banka delisi olacağı fiyatlardayız ama öyle bi lanet ettirdiler ki kimse oralı olmuyor.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2. GARAN da mesaj veriyorlar
    0,88 dolar olmuş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    öyle ama mesela 1-20 temmuzda 120.000 e yakın pozisyon açıldı.aps arttı. vob 1340 civarında.

gerçi oradan 200 puan düştük,belkide kapattı ama baskı kurarak vade sonuna kadar en iyi karla kapatma ihtimali de var.

tüm bunlar sadece teoridir.bu piyasalarda hiç bir öngörüye mutlak güven olmayacağını defalarca acı tecrübeyle test ettim.
    1340 civarında açılan pozların ky tarafından açılan longları karşıladığını tahmin ediyorum.

Enteresan şekilde ben de Eylül Ekim aylarında globalle birlikte bir düşüş bekliyorum. Böyle düşünmemin diğer nedeni de dövizin sönmeyen ateşi. Hatta bu müjdelerin Ağustos sonuna kadar dayanabilmek için çıkarıldığını düşünüyorum.

Eğer bu düşüş olursa borsa dolar bazında aşırı ucuz kalmış ve birçok senette dipte pozitif uyumsuzluklar oluşur. Çok ciddi bir ralli gelir.

Bakalım zaman ne gösterecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    bu dolar gittiği yer neresiyse artık hedefi bulduktan sonra doları satan yabancı aynı hız ak ve garana girecektir...

dolar bazlı bankacılık endeksine bakıldığı zaman pek uzun bi zaman gibi gözükmüyor... ytd
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5. Bugün piyasa çok garipti yani bankaları buralardan bile ne kitlesek iyidir havasında verdiler dolarda çok güçlenme var. Yarın az bi zararla stop olup kenardan izleyeceğim.ytd

Alıntı Originally Posted by taka Yazıyı Oku
    s.a JAS, bende oğlan everecemde;kızı bulduk sayılırda altını bir bulabilsek olacak bu iş,ya sabır deyip beklemekteyim...
    Merhaba Sv Dostum,
    Senin yazılarını ve grafiklerini ne kadar özledim bilemezsin. Hoşgeldin.
    Beklenen C dalgasının eli kulağında görünüyor. Az daha sabredersek olacak bu iş diye düşünüyorum.

7. yarın yunanlılarla sıkıntı çıkabilir,dikkatli olmakta fayda var,hoş sadece yunan da değil,köpek dolu hertaraf

yarın tatbikat yapacagız o bölgede sanırım
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    ama uçamazlar dedikçe adamlar yükseliyor Dostum. bizim endekste bimle tutunmaya çalışırken bankalar -1 den çok düştü.
    delikanlı yabancı yerine katarlılara bıraktılar ondan mı böyle oldu.. mikelencino olduk valla...
    Sv Dostum,
    Büyük para sahibi olmadığımıza göre elimizdeki tek silahı kullanmaktan başka çaremiz yok: Göstergeler.
    Ve bu göstergelere göre sadece uzatmalar oynanıyor. Çok uzun sürmez. Biraz sabır.

Sayfa 660/996 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •