Sayfa 670/1004 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Viop XXXIV

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bozkurt 8.15 -8.18 arası maliyetle 225.000 lotu sabah ünlü dolar tedirginliği ile bana9.01- 9.02-9.03 sattırdı.Nasıl kurdu oyunu dolar tedirgiği ile satışa geçince makinalar çalışır hesabı bizde sattık.Döndü tekrar alış tarafına geçti o ara eregl aşağı basıyorlar kıl dönmesi ameliyatı diye sana o yüzden yazdım baktık iştahları var 9.13 den 60.000 aldık 5 kademe yukardan sattık oynaklıktan dolayı , 9.16 bir daha 70.000 aldık onla malda geceye girdik.Kuzu nun bir lafı vardır her lafını tutmam ama inandığın ve gideceğini görüyorsan KENE olacaksın her zaman bu hareketleri net yakalayamazsın.Senin vasıtanla özelden bazı arkadaşların sorusunuda cevapladım benim için fiyat önemli değil treda ediyorsam yeterki gideceğini göreyim.Tabi terstede bırakacakları zaman olacak dediğim gibi onlar düzeneği yönetenler.
    İşin sırrı ve püf noktası dediğin gibi abi, alıyorlar sa sende alıcan, satıyorlar sa sende satacan
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor abi o yüzden her gün yeni tur yeni şans, fiyatın önemi yok çünkü fiyatlar hayal edemediğimiz yerlere gelebilir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

2. JAS Üstadım,
    N'olcak bu Tom'un hali...
    Hazır geldi 35 e tamam mı?...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

bankalardaki hareketin erken seçim ihtimali dışında açıklaması yok bana göre.

mb faizi düşüremez, düşürürse intihar olur. düşüremeyince zaten mart krizi benzeri olaylar olur.

bir diğer düşük ihtimal de kısada piyasayı rahatlatacak bir döviz girişi olabilir.
    audentes Fortuna iuvat

4. Aynı şeyler yarın özl den sorulacağı için teknik olarak seneryomu paylaşayım.
    Tl bazlı günlük graf sistem kanal üzerine kurulu basit olarak fazla indikatör ve kullandığım enstrümanlarla karıştırmadan net resim vermek istedim çoğu kezde böyle basitleyerek atıyorum.
    Tahta Hacimle dolar bazlı 1.07 üzeri 200 günlük ortalama üzeri 2 günlük kapanış yapmış durumda , stoploss sormayın özl den maliyetinize göre stoploss ayarlayın.Herkese tek te yazamayacağım için düşüncelerimi burada toplu paylaşıyorum.Seans içinde soru cvp lamam özelden.Kolay gelsin.
    dip not seneryomuzun ham maddesi dolares

5.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Hepinizin tüyleri diken diken biliyorum , ne yangınlar ne depremler ne seller ne siyasi kriz nede ekonomik kriz borsamızı düşüremiyo...

Ülkemiz her haliyle tel tel dökülüyo tek gurur kaynağımız Borsa İstanbulumuz , tartışmasız dünyanın en sağlam borsası bin kere helal olsun sana...
    günün yorumu bu olmuş bence
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

6. Vaziyet
    @vaziyetcomtr
    ·
    9s
    #SONDAKİKA İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın görevini kötüye kullandığı gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılması için inceleme yapılmasına onay verdiği ortaya çıktı. via
    @Sabah

Eğer doğru ise yeni gördüm , Allahın bir gün hesabı olacak Başkan.
    Ü

7. Halka arzlar olduğunda toplu 5-10 hisse ile borsayı yukarı al arzlar bitince yeteri kadar da longucu bulursan ver tabana kadar.
    Faizler yükselirken bankaları yükselttiler şimdi faizi düşürün sinyali dün akşam verildi yine bankaları yükselttiler.
    Hangisi doğru?
    Bankalar için faizin düşmesi mi yükselmesi mi iyi?

Ytd

Alıntı Originally Posted by KAPICI Yazıyı Oku
    Halka arzlar olduğunda toplu 5-10 hisse ile borsayı yukarı al arzlar bitince yeteri kadar da longucu bulursan ver tabana kadar.
    Faizler yükselirken bankaları yükselttiler şimdi faizi düşürün sinyali dün akşam verildi yine bankaları yükselttiler.
    Hangisi doğru?
    Bankalar için faizin düşmesi mi yükselmesi mi iyi?

Ytd
    düşmesi iyi.
    audentes Fortuna iuvat

Sayfa 670/1004 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •