Sayfa 670/1001 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    az önce tablo vardı
    emekli cumhurbaşkanın maaşı milletvekili maaşının 3 te 2 sine düşmüş.
    alicemal abinin dikkat çektiği gibi makam mevki balta kürek tazminatları varsa bu maaşlar alt limitler olmalı

2016 kadar En düşük Emekli maaşı asgari ücretin üzerindeyken şimdi altında seyrediyor..Tüm sabit gelirlilerin maaşı (özel sektör dahil) hem USD bazında hemde reel alım gücü açısından taban yaptı...Bazı iyileştirmeler yapılsada dengesiz ve düzensiz iyileştirmeler toplumun huzurunu bozdu...Orta alt sınıftan alınan bu paralar üst gelir grubuna değişik versiyonlarla aktarıldı...

Ben bile gelir adaletsizliğinin dibine iyice vursunlar diye reise vericem a.q

Ama şuna eminim ki seçimde herkes Yaşasın Reis diyecek...

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ama şuna eminim ki seçimde herkes Yaşasın Reis diyecek...
    Reise boşuna seçim kazanma makinesi demiyorlar.

4. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Beyanname zor degil merak etmeyin, pek cok kaynak var.
    Bana da sorabilirsiniz anlatirim gerekli oldugunda...

Ayrica grubumuzu da ziyaret edebilirsiniz
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...=809&p=5753730

Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    DDKKM opsiyonu bitiyor benim 35 gün kaldı ne yapacağız şimdi? Eurobond da beyanname vermek beni ürkütüyor.
    Son düzenleme : servetbey; 13-01-2023 saat: 19:52.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

50bin usd ile kusadasinda 1+1 yada 2+1 alabilirsiniz buyrun... denize nazir degil ama

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    100k dolar çöp değerinde olmuş bizim ülkede ankara da dağ başında 1+1 yeni daire alamıyorsun dolar bu kadar değersiz hale mi geldi dünyada ?

Gecenlerde Ankara da 50ci yil parkinda bir pazar gunu gezmeye ciktim biraz, orda bombos ortamda guvenlikciler toplanmis bir baska yerdeki maas lari konusuyorlardi, surda sole burda bole diye.

Tum gun bos bos durup bos beles maas alanlara bakin ya...
    Sozun ozu toplumun her tarafi bu sekilde, bizi yansitiyor unutmayin...

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Emmim oğlu liseyi bitirip iş bulamazken ; polis ol , uzman çavuş ol diyenlere saydırıyordu. Sonra umudu bitmek üzereyken polis oluverdi. Şimdi , polislerin aldığı maaşı az ama öğretmenin aldığını çok görüyor. Kendisine '' yahu senin işinle alakalı ücreti sen bilmiyormuydun . hoplayarak, torpille olmadın mı. Öğretmenle veya diğer mesleklerle uğraşacağına komple sistemi incele ve öyle konuş '' diyen akrabalara efeleniyor.

Yani para adeta silah gibi. Benden - senden gibi halk her konuda ötekileşiyor.

Yuksek maas larda gelir vergi dilimi de yuzde 40 lara gidiyor ise yuzde 60i anca kullaniyorlardir

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    alicemal abinin dikkat çektiği gibi makam mevki balta kürek tazminatları varsa bu maaşlar alt limitler olmalı

Sayfa 670/1001 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •