Sayfa 678/1002 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Merhaba herkese,
    Yabancı yatırım fonları ve döviz fonlarından önerebileceğiniz neler var arkadaşlar,hisse senedi içermesini istemiyorum.OFI'ye baktım hisse senedi var içinde.

ole anlasilmiyo ama siparis usulu gibi anlasiliyor
    saygilar

Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Servetbey bildiğiniz varsa söylemenizi rica ettim sadece. Bildiklerini paylaşanlara da teşekkür ettim. Benim için araştırın gibi bir talebim olmadı. Diğer eleman sorunlu onu biliyorum da, sizi tanımadığım için yanlış anlamış olmanıza üzüldüm ve size özel açıklama yaptım. İyi akşamlar.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Dostum soru elbette sorulur ama belli bir seviyede sorulur, mesela arkadaslar sunlari inceledim su yapilari hosuma gitti bende su yonde hedefler koydum kendime ne dersiniz bakabilir misiniz ile
    merhaba bana sole iyi gelir getiren on tane fon yazar misin ben alcam demek
    cok farklidir

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    soru soranlara ve çok yazanlara kızan bir hava oluşturulmasından ben de rahatsızım açıkçası isteyen istediğini sorar. o arkadaşın özelinde söylemiyorum ama sorulan soru hoşunuza gitmediyse en güzeli
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4. soruna cevap bu kısımda yazayım
    Evet parayı toplayıp repo yaptılar
    bu çok açık ve net
    116 kat talebe göre 1 milyar desek
    2 milyon tl net haksız kazanç oluştu
    (repo 3 gün )
    4 gün yaptılarsa 2.7 milyon tl eder
    Böyle saçmalık hayatımda görmedim
    diğeri Aygaz’a katılmadım
    sadece terraya katıldım
    Aygaz dürüst dağıtım yapmış
    %10 iyi bir oran makul bir oran
    Diğeri %0.8 resmen dalga geçmiş

5. Heralde yanlış yere yazdınız. Aslında saçmalığın daniskası da işte halka arzlara gir-çık ufak bir şeyler kalıyor gibi. Ben de ahgaza abartılı girdim, inşallah bi yamultma olmaz

6. Acaba diyorum bu Çin'deki bayram sonrası Covid dalgası kendini hissettirirse emtia yine hareketlenir mi? TGE uzun süredir yatay, bir miktar alsam mı diyorum, hala kararsızım. Diğer taraftan petrolde de 60-70 bandının aşağıya sarkması kısa vadede mümkün değil gibi görünüyor, AES her ne kadar çok riskli gelse de, bir taraftan da kısa vadede güzel fırsat verebilir gibi görünüyor.

Ne dersiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Acaba diyorum bu Çin'deki bayram sonrası Covid dalgası kendini hissettirirse emtia yine hareketlenir mi? TGE uzun süredir yatay, bir miktar alsam mı diyorum, hala kararsızım. Diğer taraftan petrolde de 60-70 bandının aşağıya sarkması kısa vadede mümkün değil gibi görünüyor, AES her ne kadar çok riskli gelse de, bir taraftan da kısa vadede güzel fırsat verebilir gibi görünüyor.

Ne dersiniz?
    petrolde ana pivot dip seviye 35 usd, altında 1520 usd. bu seviyelerden ben yüklü alırım. bunun dışında alan ciddi risk almış olur benim risk algıma göre. portföyün 1/20'sini aşmayacak şekilde 1 atr stoplu deneme olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Acaba diyorum bu Çin'deki bayram sonrası Covid dalgası kendini hissettirirse emtia yine hareketlenir mi? TGE uzun süredir yatay, bir miktar alsam mı diyorum, hala kararsızım. Diğer taraftan petrolde de 60-70 bandının aşağıya sarkması kısa vadede mümkün değil gibi görünüyor, AES her ne kadar çok riskli gelse de, bir taraftan da kısa vadede güzel fırsat verebilir gibi görünüyor.

Ne dersiniz?
    TGE'nin yönetim ücreti ve stopaj durumu nasıl hocam?

Sayfa 678/1002 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •