Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 68/119 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 537 - 544 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. benim DOLARDA hiç bir tahminim 10tl değil
    ne zırvalıyorsunuz anlamıyorum ki ? neyi sildirmişim?

#####
    NET bir şekilde söylüyorum ki
    Benim stratejim ŞUAN BIST değil yani İMKB yi gözden çıkarttım
    BEN şuan sadece SP500 de SHORT çekiyorum 40 000 dolar batıracak şekilde HESAP yaptım yani minik bir miktar yanında 40 000 dolar yatırıyorum
    VE SHORT basacam dediğim fiyatlardan
    İMKB toptan ele geçirildi sürüklenirse 123500 ama bir KOŞULLA vatandaşa sATANA kadar satarlarsa AŞAĞIYA BASARLAR

####
    SON DELİLLERİM :

"THE ECONOMIST 2018 " yazın aratın arama motorlarında

ve bu videoları göreceksiniz

https://www.youtube.com/watch?v=wzsXLNKnsnw

önceden EKLEDİĞİM bir kaç HAFTA önceki VİDEO içindeki şifrelerde KAÇ tane kare içinde 2019 DEEP hareketleri geçiyor? izleyenler görecektir

bu video yu iyi izleyin dünyanın nereye gittiğini göreceksiniz

#####

Bakın DOLAR için tekrar söylüyorum Hareket ÇANAK formasyonu olacaktır düşür düşür ANİDEN ÇEK yukarı
    NEDEN böyle bir hareket çünkü TL faizi yüksek şuan

DOLArın olması gereken fiyat teorik olarak 7,5tl ancak teknik dediğim gibi şuabat mart gibi 4,21 tl (kaç kez yazdım )
    geçerse 4,41 ve 4,61 tl (bu fiyatlar içine %2 yanılma payı koyabilirsiniz)
    ancak yıl sonu için DAHA bir HESAP yapmadım
    kaç kere söylecem bunları kaç kez yazmamı istersiniz?

TR için ise BORSADA short çekmelere devam edebilirim ancak dediğim gibi bu fiyatlardan yukarıda YAZDIĞIM gibi ARACI kurumlar mal pazarlama peşindeyse ben korkarım

#####
    bu arada kaç kez birileri yorum yazdı diye milleti benim KLON um ilan ettin
    bunun anlamı psikojik olarak bir doktora gitmen gerekli iyice ERSOYDELTA fobisine korkusuna Bağlamışsın herkesi ERSOYDELTA görüyorsun
    ho ho hoo

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4281

http://www.hisse.net/topluluk/showth...62#post1490462

####
    ALTIN bugün milleti FENA ters köşe yaptı 1305 e kadar inip saatler içinde 1320 ye çıktı

1355 dolar kritik seviye kaç kez söyledim daha ne yazayım
    geçerse 2018 2019 hedefi 1618 dolarlar
    geçerse 2024 yılına kadar 2300dolar ile 2800 dolar arasına VURACAK

2. Ersoy hocam sp de satışa geçtiniz mi.birde hedefiniz neresi

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hoca şortunu giymiş, deniz kenarında keyif yapıyor. Cevap felan da vermiyor

4. Verir en kısa zamanda.

5. SP500 hedeflerini yazdım gönderi 162 de grafik mevcut.

####
    son bir haftadır tatildeydim.
    DOLAR longladık bugün birazını kaparrım boru değil 3,74-75 lerden longlayıp hedef 3,89 civarı boşaltıp arkamıza yaslanmak

Petrol dedik MEDYA bizi takip etti petrol dedi.
    ALtın dedik bizi takip ettiler altın derler haftayada altın 1355doları geçsin bakın görün o zaman nasıl büyük bir hareket başlıyor.
    Televizyon ne söylerse tersini yap demişler bende öyle yaptım adam diyor ki dOLAR satarım 3,70-3,60 altına gelecektir daha bir kaç sayfa önce ekranımdaki DOLAR ın grafiğini paylaştım harekette mutlaka tepki gelecek ama iki şekilde gelebilir diye illustrasyon olarak gösterdim (cep tlf görüntüsü)
    tepki geldi şimdi daha durun milletin STOPlarını patlatana kadar yukarı sürecekler
    devamında düşüş mü olur ? bence ZOR uzun yani AYLIK yıllık grafiklerdeki HAREKETİNE katılma olasılığı %99 bu hareket bitiş noktası mart nisan gibi 4,21tl olacaktır
    bakın işte yine televizyon vatandaşı yanıltıp cebindekini çalıyor mu ona bakın?
    borsada kalan çok kimse kalmadı REKLAM çekmek ve Ellerine mal verilme pahasına da olsa borsayı biraz daha taşıyıp SERT boşaltacaklar

6. Ersoy hocam bazı arkadaşların sesi kesildi yakında demesinler size dolar alalım mı diye veya borsayı satayimmi diye.117500 den iyi kitlediler kuyruk acısı vardır şimdi

7. Çok güvendikleri borsayı 1gunde patlatirlar haberleri olmaz

8.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    SP500 hedeflerini yazdım gönderi 162 de grafik mevcut.

####
    son bir haftadır tatildeydim.
    DOLAR longladık bugün birazını kaparrım boru değil 3,74-75 lerden longlayıp hedef 3,89 civarı boşaltıp arkamıza yaslanmak

Petrol dedik MEDYA bizi takip etti petrol dedi.
    ALtın dedik bizi takip ettiler altın derler haftayada altın 1355doları geçsin bakın görün o zaman nasıl büyük bir hareket başlıyor.
    Televizyon ne söylerse tersini yap demişler bende öyle yaptım adam diyor ki dOLAR satarım 3,70-3,60 altına gelecektir daha bir kaç sayfa önce ekranımdaki DOLAR ın grafiğini paylaştım harekette mutlaka tepki gelecek ama iki şekilde gelebilir diye illustrasyon olarak gösterdim (cep tlf görüntüsü)
    tepki geldi şimdi daha durun milletin STOPlarını patlatana kadar yukarı sürecekler
    devamında düşüş mü olur ? bence ZOR uzun yani AYLIK yıllık grafiklerdeki HAREKETİNE katılma olasılığı %99 bu hareket bitiş noktası mart nisan gibi 4,21tl olacaktır
    bakın işte yine televizyon vatandaşı yanıltıp cebindekini çalıyor mu ona bakın?
    borsada kalan çok kimse kalmadı REKLAM çekmek ve Ellerine mal verilme pahasına da olsa borsayı biraz daha taşıyıp SERT boşaltacaklar
    ersoy bey halkbank için ne düşünüyorsunuz bide şimdi spek dolar satış pozisyonlarını gördüğünü ve ülkeden milyar dolar çıkartarak doları yükseltiyor peki bu pozisyonları bizimde görebildiğimiz biryer varmı

Sayfa 68/119 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •