Sayfa 682/934 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 7466 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

hans Guest
    Baba şişko domuz daha çok klasik seviyormuş.. futbol topundan başkasını almam diyormuş

2. yılların çok uzun yılların ismi ..inşaat piyasasının alameti farikası yılmaz gitti .yerine şişko*geldi .vah vah vah..
    sevdi bu lakabı .
    .1920 lerin amerikasında vardı ,, kafada fötr şapka eski bi pardösü , bide ağızda puro ..yamuk italyan nursuz suratlı tiplerdi ..ne tiplerdi o mafyalar filmlerde yaşıyoz ..ruhsuz tipsiz hepsinin bi lakabı vardı .....
    ben geçen hafta yazdım .75 lerden mal dayıyo diye..**şişko .8 lerden müşteri bulamaz kademe aşşaaa aldı bide bak uçuyozz koşş havası ...
    yalnız bu ağlak surat emrah bakışlı yönetici yok epeydir borsagümden**gaz veremiyo korktu ..iyi soydular kombine milleti ..borsagümden **araştırılıcaktır .**bu gazları nassı ve neden verdi ..kombine ..ne aldı..ne karşılığı yani**
    neyse Allah kolaylık versin ..artık memleektin bi şişko su var..
    yılların yılmazı gitti .şişko *sevdi .demek ...

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    yılların çok uzun yılların ismi ..inşaat piyasasının alameti farikası yılmaz gitti .yerine şişko*geldi .vah vah vah..
    sevdi bu lakabı .
    .1920 lerin amerikasında vardı ,, kafada fötr şapka eski bi pardösü , bide ağızda puro ..yamuk italyan nursuz suratlı tiplerdi ..ne tiplerdi o mafyalar filmlerde yaşıyoz ..ruhsuz tipsiz hepsinin bi lakabı vardı .....
    ben geçen hafta yazdım .75 lerden mal dayıyo diye..**şişko .8 lerden müşteri bulamaz kademe aşşaaa aldı bide bak uçuyozz koşş havası ...
    yalnız bu ağlak surat emrah bakışlı yönetici yok epeydir borsagümden**gaz veremiyo korktu ..iyi soydular kombine milleti ..borsagümden **araştırılıcaktır .**bu gazları nassı ve neden verdi ..kombine ..ne aldı..ne karşılığı yani**
    neyse Allah kolaylık versin ..artık memleektin bi şişko su var..
    yılların yılmazı gitti .şişko *sevdi .demek ...
    O kadar amerikan futbol topunu d..tüne sokunca şişkolaştı tabii

4. Ula martı bile bizi geçecek az gayret.Bizim karaktersizler de halen baskılıyorlar, belanızı bulursunuz inşallah..ytd..

5. Şişkonun adamlar 0.75 yığmaya başladı belki 0.74 kademesini kaldırırlar..Sıkalım bakalım belki tutar..Yoksa teknik taktik endeksi takmıyor nasılsa..ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    ben emmiden targettan mücodan rızadan şerbetliyim abi.. şişman hafif kalır diyet yaptırırım ona kızdırmasın beni..
    Diyet nasıl gidiyor.

Bekler misin hala..

Oysa demişlerdi şişkoyu sana.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bilanço iyi gelseydi fiyatlardi bu zamana kadar pic etdiler demekki.

8.  Alıntı Originally Posted by ekima Yazıyı Oku
    Bilanço iyi gelseydi fiyatlardi bu zamana kadar pic etdiler demekki.
    herşey şişkonun elinde isterse allayıp pullayıp bilançoyu güzel veya çirkin yapar..?
    muhasbeye ne derse oda onu yapar ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 682/934 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •