Sayfa 69/205 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 545 - 552 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Erdogan ın iki kişi maliye den müfettiş gönderse kim eriyor o zaman görürüz. Marketlerin kar marjı düşük olabılır muro haklıda olabılır erdogan ın acıklama sı ne kadar gereksizse muro nun acıklamasıda o kadar gereksiz piyasa hemen fiyatlama olur
    Bu acıklamalar hıc bir zaman fiyatların düşmesi İcin doların veya enflasyonun düşüne etkisi olmaz sadece borsa da piyasalarda güvensiz ve detirgin eder
    Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Erdogan ın iki kişi maliye den müfettiş gönderse kim eriyor o zaman görürüz. Marketlerin kar marjı düşük olabılır muro haklıda olabılır erdogan ın acıklama sı ne kadar gereksizse muro nun acıklamasıda o kadar gereksiz piyasa hemen fiyatlama olur
    Bu acıklamalar hıc bir zaman fiyatların düşmesi İcin doların veya enflasyonun düşüne etkisi olmaz sadece borsa da piyasalarda güvensiz ve detirgin eder
    Ytd.
    Bi mok yapamaz..sadece algi yonetiyor onu da beceremiyor artik..gitsin muffettis..bu 5 market turkiye nin en buyukleri zaten..hicbirsey olmaz..bugune kadar susuldugu icin zaten , bu adam canavar haline geldi

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Seninle anlasanayacagız ben holdıng ornegıde verdım dogan hol de erdogan a atıp tutmaya hız kesmeden devam ederken yuklü vergi cezası yedi 15 senedir toparlayamadı
    Bazı hısseler de hıc bırsey olmasa bile hukumet degiştıgı zaman cıkar veya düşer
    Bu toplara girmemek İcin ses cıkarmamak en iyisi sen yine bıldıgın yoldan devam et zaten mal kacırmadan dikkatleri üzerine cektın birde market cıkısı ıyı olmadı. Bu boyle devam ederse hıc ıyı olmaz
    Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Seninle anlasanayacagız ben holdıng ornegıde verdım dogan hol de erdogan a atıp tutmaya hız kesmeden devam ederken yuklü vergi cezası yedi 15 senedir toparlayamadı
    Bazı hısseler de hıc bırsey olmasa bile hukumet degiştıgı zaman cıkar veya düşer
    Bu toplara girmemek İcin ses cıkarmamak en iyisi sen yine bıldıgın yoldan devam et zaten mal kacırmadan dikkatleri üzerine cektın birde market cıkısı ıyı olmadı. Bu boyle devam ederse hıc ıyı olmaz
    Ytd.
    MU aptal bir adam degil..sen 3 kurus hissen icin dertleniyorsun adam mal kacirsa da milyarlik assetleri var hala ulkede..Tayyibin samimi olmadigini goruyor artik buyuk cogunluk..verdigi cevapla milyarlik vergi cezasi gelmez merak etme..oyle bir dunya yok..ustelik elindeki sok hisselerini satmaya zorlasa da ky icin kotu olmaz..oyun icinde oyunlar dönüyor..panige luzum yok..ytdegildir

5. Muro 10 yılda holdıng I soktugu durum ortada o kadarda akıllı sayılmaz tum fabrikalar malını satınca bankalara borcu edeyınce 15 milyar para kalıyor diye acıklama yapan muro yu zeki olarak görmende enteresan geldi bana dolar biraz daha yükselse elinde o para da kalmayacak
    Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Muro 10 yılda holdıng I soktugu durum ortada o kadarda akıllı sayılmaz tum fabrikalar malını satınca bankalara borcu edeyınce 15 milyar para kalıyor diye acıklama yapan muro yu zeki olarak görmende enteresan geldi bana dolar biraz daha yükselse elinde o para da kalmayacak
    Ytd.
    Sen sat bence hisselerini tayyip el koyabilir yildiz grubuna..parani gaptirma aman

7. Kimse mükemmel degildir bu ülkede ne şirketler battı en yakın örnegi bimeks hızlı buyumek İcin satinalmalar yaptı sonuc ne oldu hüsran moro da cıkmaza girdi ne var yok satıyor başka şansı da yok
    Ytd.

8. %50 Üfe olan bir ulkede %19 Tüfe kalici olmaz olamaz..bu sorunun kaynagi nettir..bunu bu dansözler de biliyor..halk da biliyor aslinda..MU nun medyasi yok..cok ustune gitmesi icin bir sebep de yok..tek derdi suçlu yaratmak..MU bunlari az yemlemedi zamaninda..çözerler aralarinda..zaten ömürleri tükeniyor ..vadeleri çoktan doldu..bu arada MU yu mesrulastirmak gibi bir derdim yok ama burdan ekmek cikmaz tayyibe..ytdegildir

Sayfa 69/205 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •